Дєiтолог – це фахівець такої галузі науки, як дієтологія. Щоб називатися лікарем-дієтологом, недостатньо пройти будь-які курси, потрібен диплом про закінчення медичного вишу, а крім того, додаткова спеціальність по дієтології, яка також повинна бути підтверджена дипломом.

Дієтолог - це експерт в питаннях харчування. Професія дієтолога не є однією з найпопулярніших в медицині. Лікаря-дієтолога зустріти у звичайній районній поліклініці досить проблематично. Однак, це не означає, що лікар-дієтолог є непотрібним фахівцем.

Крім того, алергія і дієтологія тісно пов'язані.

Дуже часто те, що ми приймаємо за алергію, пов'язане з непереносимістю тих чи інших продуктів харчування. В результаті того, що їжа не повністю перетравлюється в нашому організмі, виникають висипання на шкірі, постійне відчуття втоми, схильність до вірусних інфекцій і, звичайно, зайва вага. Для того, щоб правильно і здорово організувати свій раціон і своє життя, веде прийом наш дієтолог.

У нашому центрі прийом веде один з провідних дієтологів України, кандидат медичних наук, доцент, Палладіна Оксана Львівна.

Оксана Львівна має спеціалізацію по гастроентерології, тому консультація лікаря дозволить розкрити проблему комплексно - з боку правильного харчування і з боку роботи органів шлунково-кишкового тракту.

Крім того, доктор Палладіна спеціалізується на спортивній дієтології, функціональної медицині, епігенетицi.

Так само Оксана Львівна веде прийом по антивіковiй дієтології, anti-age медицинi, дитячiй дієтології.

 

Первинна консультація дієтолога-гастроентеролог кандидата медичних наук, Палладіна Оксани Львівни

  • лікування метаболічного синдрому;
  • дієтологічне лікування хворих на цукровий діабет;
  • лікування ожиріння;
  • корекція надлишкової маси тіла і дефіциту маси тіла;
  • дієтологічний супровід вагітних;
  • складання індивідуальних раціонів для пацієнтів з різними захворюваннями.

Всі ці, та багато інших проблем, пов'язані з дієтологією і гастроентерологiєю, ви зможете вирішити на прийомі нашого лікаря.

Вартість прийому

 

Повторна консультація дієтолога-гастроентеролога

Повторний огляд пацієнта включає в себе:

  • контроль динаміки;
  • корекцію первинної схеми лікування;
  • інтерпретацію раніше призначених аналізів;
  • визначення схеми профілактики.

 

Вартість прийому

Рекомендуємо прочитати

Непереносимість гістаміну

Часто після новорічного застілля, ми помічаємо на шкірі висипання, почервоніння і відчуваємо свербіж. Алергія? Можливо. Але є ще один фактор, який зустрічається набагато частіше, ніж алергія на продукти харчування, і проявляється при кулінарних надмірностей. Це харчова непереносимість гістаміну.

Гістамін - це природний медіатор, постійно присутній в організмі, також надходить в кишечник разом з продуктами харчування.

Гістамін виробляєтся при алергічних реакціях, впливаючи на специфічні рецептори і викликає відповідні клінічні прояви, такі як свербіж, кропив'янка, нежить і бронхоспазм

Харчова непереносимість гістаміну (HIT - Histamine Intolerance) виникає при надлишку або недостатньої утилізації гістаміну організмом. Надмірний рівень гістаміну впливає на всі органи і системи організму, викликаючи різні специфічні симптоми, що нагадують харчову алергію - висип, свербіж, кропив'янка, нежить, бронхоспазм, а також різні кишкові розлади, мігрень, та інші.

Детальніше...

Медичний центр Алерголог 2004-2020. Ліцензія МОЗ України №571899

О

н

л

а

й

н

 

п

р

и

й

о

м