Дєiтолог – це фахівець такої галузі науки, як дієтологія. Щоб називатися лікарем-дієтологом, недостатньо пройти будь-які курси, потрібен диплом про закінчення медичного вишу, а крім того, додаткова спеціальність по дієтології, яка також повинна бути підтверджена дипломом.
Дієтолог - це експерт в питаннях харчування. Професія дієтолога не є однією з найпопулярніших в медицині. Лікаря-дієтолога зустріти у звичайній районній поліклініці досить проблематично. Однак, це не означає, що лікар-дієтолог є непотрібним фахівцем.
Крім того, алергія і дієтологія тісно пов'язані.
Дуже часто те, що ми приймаємо за алергію, пов'язане з непереносимістю тих чи інших продуктів харчування. В результаті того, що їжа не повністю перетравлюється в нашому організмі, виникають висипання на шкірі, постійне відчуття втоми, схильність до вірусних інфекцій і, звичайно, зайва вага. Для того, щоб правильно і здорово організувати свій раціон і своє життя, веде прийом наш дієтолог.
У нашому центрі прийом веде один з провідних дієтологів України, кандидат медичних наук, доцент, Палладіна Оксана Львівна.
Оксана Львівна має спеціалізацію по гастроентерології, тому консультація лікаря дозволить розкрити проблему комплексно - з боку правильного харчування і з боку роботи органів шлунково-кишкового тракту.
Крім того, доктор Палладіна спеціалізується на спортивній дієтології, функціональної медицині, епігенетицi.
Так само Оксана Львівна веде прийом по антивіковiй дієтології, anti-age медицинi, дитячiй дієтології.
Первинна консультація дієтолога-гастроентеролог кандидата медичних наук, Палладіна Оксани Львівни
- лікування метаболічного синдрому;
- дієтологічне лікування хворих на цукровий діабет;
- лікування ожиріння;
- корекція надлишкової маси тіла і дефіциту маси тіла;
- дієтологічний супровід вагітних;
- складання індивідуальних раціонів для пацієнтів з різними захворюваннями.
Всі ці, та багато інших проблем, пов'язані з дієтологією і гастроентерологiєю, ви зможете вирішити на прийомі нашого лікаря.
Повторна консультація дієтолога-гастроентеролога
Повторний огляд пацієнта включає в себе:
- контроль динаміки;
- корекцію первинної схеми лікування;
- інтерпретацію раніше призначених аналізів;
- визначення схеми профілактики.