Дєiтолог – це фахівець такої галузі науки, як дієтологія. Щоб називатися лікарем-дієтологом, недостатньо пройти будь-які курси, потрібен диплом про закінчення медичного вишу, а крім того, додаткова спеціальність по дієтології, яка також повинна бути підтверджена дипломом.

Дієтолог - це експерт в питаннях харчування. Професія дієтолога не є однією з найпопулярніших в медицині. Лікаря-дієтолога зустріти у звичайній районній поліклініці досить проблематично. Однак, це не означає, що лікар-дієтолог є непотрібним фахівцем.

Крім того, алергія і дієтологія тісно пов'язані.

Дуже часто те, що ми приймаємо за алергію, пов'язане з непереносимістю тих чи інших продуктів харчування. В результаті того, що їжа не повністю перетравлюється в нашому організмі, виникають висипання на шкірі, постійне відчуття втоми, схильність до вірусних інфекцій і, звичайно, зайва вага. Для того, щоб правильно і здорово організувати свій раціон і своє життя, веде прийом наш дієтолог.

У нашому центрі прийом веде один з провідних дієтологів України, кандидат медичних наук, доцент, Палладіна Оксана Львівна.

Оксана Львівна має спеціалізацію по гастроентерології, тому консультація лікаря дозволить розкрити проблему комплексно - з боку правильного харчування і з боку роботи органів шлунково-кишкового тракту.

Крім того, доктор Палладіна спеціалізується на спортивній дієтології, функціональної медицині, епігенетицi.

Так само Оксана Львівна веде прийом по антивіковiй дієтології, anti-age медицинi, дитячiй дієтології.

 

Первинна консультація дієтолога-гастроентеролог кандидата медичних наук, Палладіна Оксани Львівни

  • лікування метаболічного синдрому;
  • дієтологічне лікування хворих на цукровий діабет;
  • лікування ожиріння;
  • корекція надлишкової маси тіла і дефіциту маси тіла;
  • дієтологічний супровід вагітних;
  • складання індивідуальних раціонів для пацієнтів з різними захворюваннями.

Всі ці, та багато інших проблем, пов'язані з дієтологією і гастроентерологiєю, ви зможете вирішити на прийомі нашого лікаря.

Вартість прийому

 

Повторна консультація дієтолога-гастроентеролога

Повторний огляд пацієнта включає в себе:

  • контроль динаміки;
  • корекцію первинної схеми лікування;
  • інтерпретацію раніше призначених аналізів;
  • визначення схеми профілактики.

 

Вартість прийому

Рекомендуємо прочитати

Правила підготовки та транспортування калу

Бажано кал здавати до лікування або не раніше ніж через 14 днів після закінчення курсу антибактеріальної та антимікотичної терапії. Якщо кал здається на фоні прийому ліків обов’язково вказати це в направленні. За 3-4 дні до дослідження уникати прийому препаратів, що посилюють перистальтику кишківника, або змінюють колір калу. Безпосередньо перед дефекацією не можна застосовувати ректальні свічки на жировій основі, клізми та теплові процедури на живіт.

Збирають фекалії на чисту поверхню, в якості якої може бути використаний чистий новий лист з поліетилену або білого паперу. Використовують фекалії після природної дефекації.

При використанні судна, його попередньо ретельно промивають з милом та губкою, ополіскують багатократно водопровідною водою, а потім обдають окропом та охолоджують.

Детальніше...

Медичний центр Алерголог 2004-2021. Ліцензія МОЗ України №571899