Консультация иммуногога

Iмунолог - це лікар, який проводить діагностику і лікування захворювань, пов'язаних з порушеннями в системі імунітету - захисної системи організму. До імунолога рекомендується звертатися людям при зниженні захисних сил організму - у випадках, коли людина стає схильна до частих застуд і інфекційних захворювань. Крім цього, імунолог займається лікуванням пацієнтів, які страждають різними алергічними реакціями і імунодефіцитними станами.

Сучасний спосіб життя часто призводить до порушень імунітету. Несприятливі екологічні фактори, часті стреси, зміни у харчуванні, зниження рухової активності людей, тривале перебування в приміщеннях, де підвищена концентрація мікробів, пилу, алергенів, недолік світла, все це призводить до зниження імунітету.

На жаль, не існує універсальних засобів "підвищення" імунітету. Імунна система людини настільки складна, що якщо не знаючи конкретно, які в даний момент в ній є порушення, почати її стимулювати - це може привести до розвитку аутоімунних захворювань або до збільшення наявних порушень імунітету.

Якщо у Вас є істотні порушення імунітету - то краще звернутися до лікаря-імунолога для консультації і виконати імунологічне обстеження.

Після отримання результатів імунограми Вам порадять той чи інший імуномодулятор, який найкраще скорегує наявні порушення в імунній системі.

 

Первинна консультація алерголога-імунолога Строгановой Є.Ю.

У консультацію входить:

  • збір анамнезу та повний огляд, призначення досліджень для діагностики імунного й інтерферонового статусу;
  • призначення діагностичних досліджень;
  • визначення схеми лікування.

Вартість прийому

 

Повторна консультація імунолога

Повторний огляд пацієнта включає в себе:

  • контроль динаміки дії препаратів;
  • корекцію первинної схеми лікування;
  • інтерпретацію раніше призначених аналізів;
  • визначення схеми профілактики.

 

Вартість прийому

 

 

 

Рекомендуємо прочитати

Діагностика целіакії

Важко назвати більш приховану хворобу, ніж целіакія. Вона маскується під різні захворювання, жоден з її симптомів не можна вважати специфічним, що вказує на саме це захворювання.

Більш того, всіх значимих симптомів ми не виявимо ні у одного хворого на целіакію. А між тим, якщо целіакія не діагностована і не почата безглютенова дієта, то хвороба прогресуватиме, викликаючи нові і нові симптоми, перетворюючись в грізні ускладнення, які можуть привести навіть до летального результату. У той же час повна відмова від клейковини порушує баланс заліза, вітамінів і кальцію, а це теж дуже підриває здоров'я.

Детальніше...

Медичний центр Алерголог 2004-2020. Ліцензія МОЗ України №571899