Консультация иммуногога

Iмунолог - це лікар, який проводить діагностику і лікування захворювань, пов'язаних з порушеннями в системі імунітету - захисної системи організму. До імунолога рекомендується звертатися людям при зниженні захисних сил організму - у випадках, коли людина стає схильна до частих застуд і інфекційних захворювань. Крім цього, імунолог займається лікуванням пацієнтів, які страждають різними алергічними реакціями і імунодефіцитними станами.

Сучасний спосіб життя часто призводить до порушень імунітету. Несприятливі екологічні фактори, часті стреси, зміни у харчуванні, зниження рухової активності людей, тривале перебування в приміщеннях, де підвищена концентрація мікробів, пилу, алергенів, недолік світла, все це призводить до зниження імунітету.

На жаль, не існує універсальних засобів "підвищення" імунітету. Імунна система людини настільки складна, що якщо не знаючи конкретно, які в даний момент в ній є порушення, почати її стимулювати - це може привести до розвитку аутоімунних захворювань або до збільшення наявних порушень імунітету.

Якщо у Вас є істотні порушення імунітету - то краще звернутися до лікаря-імунолога для консультації і виконати імунологічне обстеження.

Після отримання результатів імунограми Вам порадять той чи інший імуномодулятор, який найкраще скорегує наявні порушення в імунній системі.

 

Первинна консультація алерголога-імунолога Строгановой Є.Ю.

У консультацію входить:

  • збір анамнезу та повний огляд, призначення досліджень для діагностики імунного й інтерферонового статусу;
  • призначення діагностичних досліджень;
  • визначення схеми лікування.

Вартість прийому

 

Повторна консультація імунолога

Повторний огляд пацієнта включає в себе:

  • контроль динаміки дії препаратів;
  • корекцію первинної схеми лікування;
  • інтерпретацію раніше призначених аналізів;
  • визначення схеми профілактики.

 

Вартість прийому

 

 

 

Рекомендуємо прочитати

Непереносимість гістаміну

Часто після новорічного застілля, ми помічаємо на шкірі висипання, почервоніння і відчуваємо свербіж. Алергія? Можливо. Але є ще один фактор, який зустрічається набагато частіше, ніж алергія на продукти харчування, і проявляється при кулінарних надмірностей. Це харчова непереносимість гістаміну.

Гістамін - це природний медіатор, постійно присутній в організмі, також надходить в кишечник разом з продуктами харчування.

Гістамін виробляєтся при алергічних реакціях, впливаючи на специфічні рецептори і викликає відповідні клінічні прояви, такі як свербіж, кропив'янка, нежить і бронхоспазм

Харчова непереносимість гістаміну (HIT - Histamine Intolerance) виникає при надлишку або недостатньої утилізації гістаміну організмом. Надмірний рівень гістаміну впливає на всі органи і системи організму, викликаючи різні специфічні симптоми, що нагадують харчову алергію - висип, свербіж, кропив'янка, нежить, бронхоспазм, а також різні кишкові розлади, мігрень, та інші.

Детальніше...

Медичний центр Алерголог 2004-2021. Ліцензія МОЗ України №571899