Молекулярна діагностика алергії необхідна в найскладніших діагностичних випадках. Ці дослідження дозволяють не тільки виявити алерген, але і показати, чи немає перехресної реакції між декількома видами молекул і який алерген найбільш "злісний" в цьому випадку. Ці алергени називають "мажорними", вони мають найбільше діагностичне значення.

 

Дізнатися вартість

Рекомбинантні харчові алергени (молекули)
f433 rTri a14, LTP Борошно пшениці
f416 rTri a19 Борошно пшениці, омега-5 гліадин
f67 nGal d2 Овальбумін
f68 nGal d1 Овомукоїд
f69 nGal d3 Кональбумін (овотрансферин)
k208 nGal d4 Лізоцим яйця
f78 nBos d8 Казеїн
f352 rAra h8 Арахіс
f353 rGly m4 Соя
f434 r Mal d1 Яблуко
f311 r Dau c1 Морква
f76 nBos d4 Альфа-Лактальбумін
f77 nBos d5 Бета-Лактоглобулін
e204 nBos d6 Бичачий сироватковий альбумін
f417 rApi g8 Селера
f414 rApi g1 Селера

 

Інші молекулярні дослідження

Початкові обстеження на алергію

Молекулярні пакети алергенів

Рекомбінантні пилкові алергени

Рекомбінантні побутові алергени

Рекомендуємо прочитати

Непереносимість гістаміну

Часто після новорічного застілля, ми помічаємо на шкірі висипання, почервоніння і відчуваємо свербіж. Алергія? Можливо. Але є ще один фактор, який зустрічається набагато частіше, ніж алергія на продукти харчування, і проявляється при кулінарних надмірностей. Це харчова непереносимість гістаміну.

Гістамін - це природний медіатор, постійно присутній в організмі, також надходить в кишечник разом з продуктами харчування.

Гістамін виробляєтся при алергічних реакціях, впливаючи на специфічні рецептори і викликає відповідні клінічні прояви, такі як свербіж, кропив'янка, нежить і бронхоспазм

Харчова непереносимість гістаміну (HIT - Histamine Intolerance) виникає при надлишку або недостатньої утилізації гістаміну організмом. Надмірний рівень гістаміну впливає на всі органи і системи організму, викликаючи різні специфічні симптоми, що нагадують харчову алергію - висип, свербіж, кропив'янка, нежить, бронхоспазм, а також різні кишкові розлади, мігрень, та інші.

Детальніше...

Медичний центр Алерголог 2004-2020. Ліцензія МОЗ України №571899

О

н

л

а

й

н

 

п

р

и

й

о

м