Давно відомий вислів Гіппократа: «Ми те, що ми їмо».

Сьогодні існує багато аналізів, що дозволяють дізнатися, чи є на продукти харчування алергія або харчова непереносимість, скільки треба їсти білків та не їсти вуглеводів. Але, якщо Ви здорова людина і хочете залишатися молодим довгі роки, що їсти? Броколі з авокадо? Завжди? А якщо хочеться кави?..

 

Представляємо Вам новий, унікальний метод дослідження - генетичний Паспорт Харчування. Дослідження, яке показує, що генетично корисно або шкідливо саме Вам.

 

Це Ваша унікальна дієта. Або спосіб життя.

 

В результаті дослідження Ви отримаєте інформацію:

  • який тип дієти Вам підходить для контролю за вагою;
  • чи є у Вас потреба в розвантажувальних днях;
  • чи є у Вас підвищена потреба в Омега-3, вітамінах В і D, антиоксидантах;
  • чи є у Вас лактозна непереносимість і чи можна Вам їсти молочні продукти;
  • який тип фізичних навантажень і яка їх інтенсивність підходить саме Вам;
  • скільки чашок кави в день Вам можна пити без шкоди для здоров'я.

 

Ваша Унікальна дієта. Генетичний паспорт Харчування.

 

Результати, які Ви отримаєте, будуть вірними завжди, тобто все Ваше життя. Вони будуть представлені у вигляді книги, яку Ви завжди зможете перечитати.

Звичайно, ніхто не виключає придбані зміни організму - порушення роботи шлунково-кишкового тракту, алергічну або псевдоалергічну реакцію, алкогольну чи вуглеводну інтоксикацію організму. Але, якщо Ви будете їсти саме те, що корисно і потрібно для Вашого організму, почнете займатися фізичними навантаженнями, необхідними саме для Вас, то тіло (і душа, звичайно) скаже Вам спасибі.

 

Завантажити зразок генетичного паспорта харчування
(PDF файл)

Рекомендуємо прочитати

Діагностика целіакії

Важко назвати більш приховану хворобу, ніж целіакія. Вона маскується під різні захворювання, жоден з її симптомів не можна вважати специфічним, що вказує на саме це захворювання.

Більш того, всіх значимих симптомів ми не виявимо ні у одного хворого на целіакію. А між тим, якщо целіакія не діагностована і не почата безглютенова дієта, то хвороба прогресуватиме, викликаючи нові і нові симптоми, перетворюючись в грізні ускладнення, які можуть привести навіть до летального результату. У той же час повна відмова від клейковини порушує баланс заліза, вітамінів і кальцію, а це теж дуже підриває здоров'я.

Детальніше...

Медичний центр Алерголог 2004-2021. Ліцензія МОЗ України №571899