Перейти до опису

НайменуванняТермiн виконанняВартiсть
Антитіла сумарні до лямблій IgА+М+G4 р/дн.300 грн.
Антитіла до аскаридів IgG4 р/дн.300 грн.
Антитіла до токсокарів IgG4 р/дн.300 грн.
Антитіла сумарні до трихінел IgА+G4 р/дн.300 грн.
Антитіла к опісторхістів IgG4 р/дн.300 грн.
Антитіла сумарні до ехінококів IgА+G4 р/дн.300 грн.
Анізакідоз4 р/дн.300 грн.
Гельмінтна панель (антитіла до лямблій, аскаридів, токсокарів, трихінел, опісторхістів, ехінококів)4 р/дн.1 500 грн.
ПЛР дослідження на гельмінти (Ascaris lumbricoides,  Opisthorchis felineus, Taenia solium, Diphyllobothrium latum) /Кал/5 р/дн.1 680 грн.
ПЛР дослідження на протозойні кишкові інвазії (Giardia lamblia, Blastocystis hominis, Dientamoeba fragilis, Isospora belli, Cryptosporidium parvum, Entamoeba histolytica) /Кал/5 р/дн.1 680 грн.

Рекомендуємо прочитати

Аналіз волосся на 28 мікроелементів

За даними медичних досліджень, майже кожна людина, яка хоча б раз мала справу з дієтою або страждає від алергії, знайома з дисбалансом мікроелементів в організмі.

Здавалося б, дрібниця, але саме ця «дрібниця» стає пусковим механізмом нервових зривів, хвороб, а також втрати зовнішньої привабливості.

Спектральний аналіз волосся на мікроелементи - це дослідження вмісту «корисних» і «шкідливих» хімічних елементів в організмі людини по волоссю.

Калій, кальцій, залізо, мідь, цинк, хром, селен відносяться до «корисних» мінералів. Вони забезпечують нормальну життєдіяльність нашого організму. І навпаки, токсичні елементи промислового походження (ртуть, кадмій, свинець, миш'як) отруюють наш організм.

Детальніше...

Медичний центр Алерголог 2004-2020. Ліцензія МОЗ України №571899