Щотка Тетяна Петрівна, головний лікар

Головний лікар клініки «Алерголог». Лікар алерголог-пульмонолог вищої категорії. Член Європейської Академії алергології та клінічної імунології та член Асоціації дитячих алергологів України. Досвід практичної діяльності: 25 років. Спеціалізація з клінічної імунології, алергології та пульмонології. Має ряд наукових робіт і патентів по ранній діагностиці бронхіальної астми у дітей. Автор наукових і публіцистичних статей, методичних рекомендацій, учасник наукових конференцій, з'їздів, симпозіумів.

Борисюк Марина Василівна, директор.

Директор клініки «Алерголог». Лікар педіатр. Кандидат медичних наук. Член Європейської Академії алергології та клінічної імунології. Спеціалізація - лікувальний догляд за атопічною і проблемною шкірою підлітків і дітей.

Василенко Тетяна Дмитрівна, медичний директор

Досвідчений менеджер з медичною освітою. Займається організацією і чіткою роботою всіх відділень центру, підбором персоналу. Керує відділенням Лабораторної Діагностики. Позитивно вирішує всі складні питання. Якщо Ви чимось незадоволені, або навпаки, хочете висловити нам Ваші побажання - Тетяна Дмитрівна завжди рада Вас вислухати.

Косован Юлія Петрівна, лікар-алерголог, провідний спеціаліст

Провідний лікар-алерголог клініки, що спеціалізується з питань атопічного дерматиту, риніту, сінної лихоманки, проблемам харчової та побутової алергії. Веде прийоми по захворюванням дихальних шляхів алергічного генезу. Фахівець високого рівня, має сертифікат з алергології педіатричного напрямку.

Строганова Олена Юріївна, алерголог-імунолог, провідний спеціаліст

Член Європейської Академії алергології та клінічної імунології. Має досвід роботи в державних і приватних медичних закладах. Заочний аспірант кафедри імунології. Досвідчений, квалiфiкований лікар. Учасник українських та міжнародних симпозіумів та конференцій. Під її керівництвом розроблено методики невідкладної допомоги пацієнтам з гострою кропив'янкою, набряком Квінке, вираженим полінозом і алергозом. Наукова робота присвячена проблемам імунодефіцитних станів.

Зінич Світлана Миколаївна, лікар-алерголог, педіатр, лікар вищої категорії

Лікар-алерголог дитячий, досвід практичної діяльності 25 років. Головний районний спеціаліст з дитячої алергології. Член Асоціації дитячих алергологів України. Пріоритетні напрямки практичної діяльності: діагностика та лікування алергічних захворювань у дітей з народження і до 18 років. Особливості в роботі - це прагнення до раннього виявлення та досягнення повного контролю над захворюванням.

Замкова Лариса Василівна, лікар алерголог-пульмонолог, педіатр, лікар вищої категорії.

Досвідчений лікар-алерголог, досвід практичної роботи - 30 років. Член Асоціації дитячих алергологів України. Спеціалізується на проблемах алергічних спастичних станів верхніх дихальних шляхів, бронхоспазмах різної етіології, астматичних бронхітах і бронхіальній астмі. Спеціаліст з дихальної гімнастики по методу Фролова. Досконально володіє методами розробки раціонального харчування при атопічних дерматитах, харчової непереносимості. Учасник міжнародних симпозіумів з проблем бронхіальної астми, атопічного дерматиту, полінозу.

Палладіна Оксана Львівна, лікар-дієтолог, гастроентеролог, кандидат медичних наук, доцент, лікар-дієтолог першої категорії

Провідний дієтолог України. Спеціалізація: дієтологія і гастроентерологія. Професійні інтереси: спортивна дієтологія, гастроентерологія, функціональна медицина, антивікова дієтологія, anti-age медицина, дитяча дієтологія, епігенетика, лікування метаболічного синдрому, дієтологічне лікування хворих на цукровий діабет, лікування ожиріння, корекція надлишкової маси тіла і дефіциту маси тіла, дієтологічний супровід вагітних, складання індивідуальних раціонів для пацієнтів з різними захворюваннями.

Мозирська Олена Вікторівна, лікар-алерголог, педіатр, кандидат медичних наук, доцент

Кандидат медичних наук за фахом «Педіатрія», має вчене звання доцента. Спеціалізація – «Дитяча алергологія», має ІІ кваліфікаційну категорію за спеціальністю Педіатрія. Член Європейської Академії Алергології та клінічної імунології. Має понад 40 наукових публікацій. Напрямок наукової діяльності – атопічний дерматит, бронхіальна астма. Учасник українських та міжнародних симпозіумів та конференцій. На кафедрі проводить заняття зі студентами, в тому числі англомовної форми навчання.

Назаренко Олена Дмитрівна, дитячий алерголог вищої категоріїт

Досвід практичної діяльності: 30 років. Член Асоціаці алергологів України. Понад 20 років працювала в Київському міському дитячому алергоцентрі, з яких майже 14 років на посаді завідувача. Є співавтором наукових статей. Працює з різноманітними проявами дитячої алергопатології. Пріоритетними в работі вважає налагодження комплаєнсу між хворою дитиною, батьками та лікарем, інформованість батьків про мету лікування та засоби, які плануються використовуватися лікарем в процесі терапії. Веде прийом на філіалі по вулиці Чорновола, 25.

Наконечна Ірина Миколаївна, старший адміністратор

Порядок в клініці, організація медичних прийомів, робота з постійними клієнтами - ось лише невелика частина завдань, які чудово виконує наш старший адміністратор.

Погранічний Ігор Володимирович, завідувач лабораторією

Лікар-діагност з багаторічним стажем. Має ряд дипломів міжнародного рівня. Учасник міжнародних симпозіумів та конференцій. Має свої методи в діагностиці ряду захворювань. Володіє найсучаснішими знаннями в області діагностичних досліджень.

Зіненко Леся Іванівна, маніпуляційна сестра

Чудово володіє навичками внутрішньовенних, внутрішньом'язових і підшкірних ін'єкцій, а також володіє найсучаснішими методиками забору капілярної крові; швидко і професійно бере матеріал для лабораторних досліджень, проводить уколи СIТ терапії.

Ільницька Світлана Василівна, лікар-оториноларинголог

Лікар вищої категорії, досвід роботи більше 20-ти років. Спеціалізується на лікуванні отитів, риносинуситів, проблем лімфоглоткового кільця, проблем, пов'язаних з кондуктивною приглухуватістю. Учасник наукових конференцій, з'їздів, симпозіумів.

Усенко Ирина Михайловна, врач-офтальмолог

Прекрасный специалист с многолетним опытом работы. Врач высшей категории. Имеет научные статьи по проблемам офтальмологической патологии в детском возрасте.

Зражевська Ірина Анатоліївна, лікар-кардіолог

Провідний спеціаліст у галузі кардіології та ревматології. Досвід роботи - 12 років в області дитячої кардіології. Прекрасно володіє інструментальними методами діагностики. Має ряд наукових статей, спільно з кафедрою кардіології Інституту фізіології імені Богомольця проводить ряд наукових експериментів по кардіогенетицi.

Матюшко Людмила Григорівна, лікар-кардіолог

Лікар вищої категорії, досвід роботи 41 рік. Має ряд наукових робіт спільно з кафедрою хірургії серця і магістральних судин Інституту Амосова. Займається проблемами вроджених і набутих вад серця. А також питаннями діагностики та лікування аритмій серця, серцевої недостатності, кардіоміопатій та інших серцево-судинних захворювань.

Слупська Ярослава Юліївна, лікар-невролог дитячий

Досвідчений фахівець-невролог. Має вищу кваліфікаційну категорію. Веде практичну діяльність з 1995 року. Чудовий діагност. Член міського товариства неврологів. Має ряд дипломів міжнародного рівня. Спеціаліст з реабілітації дітей з обмеженими можливостями.

Скарбовчук Ірина Михайлівна, лікар-гастроентеролог

Консультуючий фахівець нашого центру. Практична діяльність з 1985 року. Має вищу кваліфікаційну категорію. Прекрасний фахівець. Має ряд наукових робіт і статей з проблем дитячої гастроентерології.

Шевчук Світлана Миколаївна, лікар-дерматолог

Консультативний фахівець нашого центру. Досвід роботи - 10 років. Лікар першої категорії. Член Української асоціації дерматологів та косметологів. Займається лікуванням контактних дераматітов, екземи, токсикодермії. Приймає пацієнтів з грибковими, вірусними захворюваннями шкіри, хворобами сальних залоз і волосистої частини голови. Постійно бере участь в міжнародних і всеукраїнських науково-практичних конференціях і семінарах.

Риндич Наталія Вікторівна, психолог, психотерапевт, коуч-консультант

Практикуючий фахівець в області наступних напрямків: психотерапія, корекція соматичних патологій, сімейне консультування, оптимізація поведінкових відхилень, емоційно-стресова вікова терапія (складання індивідуальної карти розвитку для дітей з 6 місяців, підготовка дитини до школи відповідно до особливостей психофізіології, формування лідерських і комунікативних навичок для адаптації в колективі, робота зі страхами, стресами і девіацій, опрацювання і закріплення навичок соціалізації), екральний аналіз, психологія творчості. Окремий напрямок - вивчення і опрацювання проблем післяпологової (постнатальної) депресії, заняття з батьками, спрямовані на відновлення емоційно комфортного фону в стосунках з дітьми будь-якого віку. Автор програм саморозвитку для дорослих і комплексних розвивальних методик для дітей від 2 до 6 років.

Рекомендуємо прочитати

Чому нежить перетворюється на отит

Багато батьків не вважають нежить серйозним захворюванням, а даремно - він здатний привести до отиту. Що включає в себе профілактика отиту при нежиті? Як правильно висякатися?

Розвиток отиту при нежиті пов'язаний з порушенням прохідності євстахієвої труби, що з'єднує носоглотку з барабанною порожниною середнього вуха, що в першу чергу зумовлено її набряком і закупоркою густим носовим слизом.

У дітей євстахієва труба широка і коротка, тому мікроби легко і швидко долають відстань з носоглотки до середнього вуха.
Закиду інфікованого слизу в вухо сприяють закладенність носа і неправильне висякання.

Детальніше...

Медичний центр Алерголог 2004-2021. Ліцензія МОЗ України №571899