Loading.....

Loading color scheme

Наші співробітники

Категорія: Про нас
Щотка Тетяна Петрівна, головний лікар

Головний лікар клініки «Алерголог». Лікар алерголог-пульмонолог вищої категорії. Член Європейської Академії алергології та клінічної імунології та член Асоціації дитячих алергологів України. Досвід практичної діяльності: 25 років. Спеціалізація з клінічної імунології, алергології та пульмонології. Має ряд наукових робіт і патентів по ранній діагностиці бронхіальної астми у дітей. Автор наукових і публіцистичних статей, методичних рекомендацій, учасник наукових конференцій, з'їздів, симпозіумів.

Борисюк Марина Василівна, кандидат медичних наук, лікар-алерголог, директор центра

Директор клініки «Алерголог». Лікар педіатр-алерголог.  Кандидат медичних наук. Член Європейської Академії алергології та клінічної імунології. Викладач кафедри педіатрії  інституту післядипломної освіти. Лектор наукових конференцій та симпозіумів Досвід медичної діяльності – 20 років. Автор статей з приводу цукрового діабету, активності протеаз, функіональних методах дослідження при бронхіальної астмі, АСІТ терапіі.. Займається призначенням АСІТ терапії для дітей та дорослих.

 

 
Василенко Тетяна Дмитрівна, медичний директор

Досвідчений менеджер з медичною освітою. Займається організацією і чіткою роботою всіх відділень центру, підбором персоналу. Керує відділенням Лабораторної Діагностики. Позитивно вирішує всі складні питання. Якщо Ви чимось незадоволені, або навпаки, хочете висловити нам Ваші побажання - Тетяна Дмитрівна завжди рада Вас вислухати.

 

 
Косован Юлія Петрівна, лікар-алерголог, провідний спеціаліст

Провідний лікар-алерголог клініки, що спеціалізується з питань атопічного дерматиту, риніту, сінної лихоманки, проблемам харчової та побутової алергії. Веде прийоми по захворюванням дихальних шляхів алергічного генезу. Фахівець високого рівня, має сертифікат з алергології педіатричного напрямку.

 

 
Гайдучик Галина Андріївна. Лікар-алерголог, педіатр, доктор медичних наук

старший науковий співробітник відділення проблем харчування та соматичних захворювань дітей раннього віку ГУ «Інститут педіатрії, акушерства та гінекології ім. академіка О.М. Лук'янової НАМН України», позаштатний консультант клініки Досвід практичної роботи – 20 років. Має сучасні методи діагностики та лікування харчової алергії, алергічних захворювань шлунково-кишкового тракту, атопічного дерматиту, алергічного риніту та бронхіальної астми. Автор понад 40 публікацій. Пріоритетом у роботі вважає виявлення причин захворювання, персоніфікований підхід до лікування. Науковий напрямок – діагностика та лікування алергічних захворювань ШКТ у дітей раннього віку.

 
 
Строганова Олена Юріївна, алерголог-імунолог, провідний спеціаліст

Член Європейської Академії алергології та клінічної імунології. Має досвід роботи в державних і приватних медичних закладах. Заочний аспірант кафедри імунології. Досвідчений, квалiфiкований лікар. Учасник українських та міжнародних симпозіумів та конференцій. Під її керівництвом розроблено методики невідкладної допомоги пацієнтам з гострою кропив'янкою, набряком Квінке, вираженим полінозом і алергозом. Наукова робота присвячена проблемам імунодефіцитних станів.

 
Зінич Світлана Миколаївна, лікар-алерголог, педіатр, лікар вищої категорії

Лікар-алерголог дитячий, досвід практичної діяльності 25 років. Головний районний спеціаліст з дитячої алергології. Член Асоціації дитячих алергологів України. Пріоритетні напрямки практичної діяльності: діагностика та лікування алергічних захворювань у дітей з народження і до 18 років. Особливості в роботі - це прагнення до раннього виявлення та досягнення повного контролю над захворюванням.

 

 
Замкова Лариса Василівна, лікар алерголог-пульмонолог, педіатр, лікар вищої категорії.

Досвідчений лікар-алерголог, досвід практичної роботи - 30 років. Член Асоціації дитячих алергологів України. Спеціалізується на проблемах алергічних спастичних станів верхніх дихальних шляхів, бронхоспазмах різної етіології, астматичних бронхітах і бронхіальній астмі. Спеціаліст з дихальної гімнастики по методу Фролова. Досконально володіє методами розробки раціонального харчування при атопічних дерматитах, харчової непереносимості. Учасник міжнародних симпозіумів з проблем бронхіальної астми, атопічного дерматиту, полінозу.

 

Провідний дієтолог України. Спеціалізація: дієтологія і гастроентерологія. Професійні інтереси: спортивна дієтологія, гастроентерологія, функціональна медицина, антивікова дієтологія, anti-age медицина, дитяча дієтологія, епігенетика, лікування метаболічного синдрому, дієтологічне лікування хворих на цукровий діабет, лікування ожиріння, корекція надлишкової маси тіла і дефіциту маси тіла, дієтологічний супровід вагітних, складання індивідуальних раціонів для пацієнтів з різними захворюваннями.
 
Мозирська Олена Вікторівна, лікар-алерголог, педіатр, кандидат медичних наук, доцент

Кандидат медичних наук за фахом «Педіатрія», має вчене звання доцента. Спеціалізація – «Дитяча алергологія», має ІІ кваліфікаційну категорію за спеціальністю Педіатрія. Член Європейської Академії Алергології та клінічної імунології. Має понад 40 наукових публікацій. Напрямок наукової діяльності – атопічний дерматит, бронхіальна астма. Учасник українських та міжнародних симпозіумів та конференцій. На кафедрі проводить заняття зі студентами, в тому числі англомовної форми навчання.

 

 
Назаренко Олена Дмитрівна, дитячий алерголог вищої категоріїт

Досвід практичної діяльності: 30 років. Член Асоціаці алергологів України. Понад 20 років працювала в Київському міському дитячому алергоцентрі, з яких майже 14 років на посаді завідувача. Є співавтором наукових статей. Працює з різноманітними проявами дитячої алергопатології. Пріоритетними в работі вважає налагодження комплаєнсу між хворою дитиною, батьками та лікарем, інформованість батьків про мету лікування та засоби, які плануються використовуватися лікарем в процесі терапії. Веде прийом на філіалі по вулиці Чорновола, 25.

 

 
Наконечна Ірина Миколаївна, старший адміністратор

Порядок в клініці, організація медичних прийомів, робота з постійними клієнтами - ось лише невелика частина завдань, які чудово виконує наш старший адміністратор.

 

 
Погранічний Ігор Володимирович, завідувач лабораторією

Лікар-діагност з багаторічним стажем. Має ряд дипломів міжнародного рівня. Учасник міжнародних симпозіумів та конференцій. Має свої методи в діагностиці ряду захворювань. Володіє найсучаснішими знаннями в області діагностичних досліджень.

 

 
Зіненко Леся Іванівна, маніпуляційна сестра

Чудово володіє навичками внутрішньовенних, внутрішньом'язових і підшкірних ін'єкцій, а також володіє найсучаснішими методиками забору капілярної крові; швидко і професійно бере матеріал для лабораторних досліджень, проводить уколи СIТ терапії.

 

 
Ільницька Світлана Василівна, лікар-оториноларинголог

Лікар вищої категорії, досвід роботи більше 20-ти років. Спеціалізується на лікуванні отитів, риносинуситів, проблем лімфоглоткового кільця, проблем, пов'язаних з кондуктивною приглухуватістю. Учасник наукових конференцій, з'їздів, симпозіумів.

 

 
Зражевська Ірина Анатоліївна, лікар-кардіолог

Провідний спеціаліст у галузі кардіології та ревматології. Досвід роботи - 12 років в області дитячої кардіології. Прекрасно володіє інструментальними методами діагностики. Має ряд наукових статей, спільно з кафедрою кардіології Інституту фізіології імені Богомольця проводить ряд наукових експериментів по кардіогенетицi.

 

 
Матюшко Людмила Григорівна, лікар-кардіолог

Лікар вищої категорії, досвід роботи 41 рік. Має ряд наукових робіт спільно з кафедрою хірургії серця і магістральних судин Інституту Амосова. Займається проблемами вроджених і набутих вад серця. А також питаннями діагностики та лікування аритмій серця, серцевої недостатності, кардіоміопатій та інших серцево-судинних захворювань.

 

 
Слупська Ярослава Юліївна, лікар-невролог дитячий

Досвідчений фахівець-невролог. Має вищу кваліфікаційну категорію. Веде практичну діяльність з 1995 року. Чудовий діагност. Член міського товариства неврологів. Має ряд дипломів міжнародного рівня. Спеціаліст з реабілітації дітей з обмеженими можливостями.

 

 
Скарбовчук Ірина Михайлівна, лікар-гастроентеролог

Консультуючий фахівець нашого центру. Практична діяльність з 1985 року. Має вищу кваліфікаційну категорію. Прекрасний фахівець. Має ряд наукових робіт і статей з проблем дитячої гастроентерології.