Успіх лікування в першу чергу залежить від правильно поставленого діагнозу.

Особливо це справедливо при лікуванні алергії і супутніх їй захворювань.

Тому, в нашому медичному центрі, діагностиці приділяється величезна увага.

Найсучасніше обладнання, передові методи діагностики, і найкращі лікарі - до ваших послуг.

 

 

Умовно ми виділяємо два види діагностики: 1. Лабораторні аналізи та 2. Функціональна діагностика

 

1. Лабораторні аналізи в  нашому центрі,   в першу чергу,  пов’язані з алергологічними станами  - всі вони представлені в розділі "Алергодіагностика". Ми можемо визначати наявність алергенів за допомогою:

Детальніше

 

 

Також ми робимо великий спектр лабораторних аналізів загального профілю, які представлені в розділі «Лабораторна діагностика»

Детальніше

 

 

У розділі «Аналізи для краси та здоров’я»  ми пропонуємо комплекси, які допоможуть зберегти красу та молодість,  визначити можливі генетичні ризики захворювань та запобігти розвитку патологічних станів 

Детальніше

 

 

2. Функціональна діагностика дозволяє виявити за допомогою інструментальних та апаратних методів роботу систем та органів нашого організму, а саме:

  • Спірографія - визначення функції зовнішнього дихання, необхідне дослідження для хворих обструктивним бронхітом, бронхіальною астмою, алергічними проявами із задухою та спазмом.
  • УЗД-діагностика: на сучасному апараті з доплером обстежуємо: органи черевної порожнини, зачеревного простору, нирки, сечовий міхур, щитовидну, передміхурову та молочні залози. Проводимо перевірку судин та суглобів.
  • Кардіологічна діагностика: ЕКГ - визначення електричної активності серцевого м'яза.

Детальніше

Рекомендуємо прочитати

Діагностика целіакії

Важко назвати більш приховану хворобу, ніж целіакія. Вона маскується під різні захворювання, жоден з її симптомів не можна вважати специфічним, що вказує на саме це захворювання.

Більш того, всіх значимих симптомів ми не виявимо ні у одного хворого на целіакію. А між тим, якщо целіакія не діагностована і не почата безглютенова дієта, то хвороба прогресуватиме, викликаючи нові і нові симптоми, перетворюючись в грізні ускладнення, які можуть привести навіть до летального результату. У той же час повна відмова від клейковини порушує баланс заліза, вітамінів і кальцію, а це теж дуже підриває здоров'я.

Детальніше...

Медичний центр Алерголог 2004-2020. Ліцензія МОЗ України №571899