Loading.....

Loading color scheme

Діагностика

Категорія: Діагностика

Для правильної постановки діагнозу при алергічних захворюваннях вкрай важлива точна і правильна діагностика. Дуже багато симптомів, характерних для алергії, можуть бути і при інших захворюваннях, починаючи від вірусної інфекції, коли є рясні виділення з носа, чхання і утруднення дихання, до суто дерматологічних хвороб шкіри. Які часто схожі на кропив'янку або атопію.

Тому незмінним інструментом лікаря є Лабораторна та Інструментальна діагностика. Лабораторні аналізи, представлені в нашому центрі для діагностики алергії, Ви знайдете в розділі АНАЛІЗИ.

 

ИНСТРУМЕНТАЛЬНА ДІАГНОСТИКА

Специфічна діагностика бронхо-легеневих змін

В даному розділі ми представляємо специфічну нову діагностику для України, яка максимально точно та ефективно дозволяє визначити:

  • Наявність або відсутність алергічного запалення в дихальних шляхах
  • Можливість ризику розвитку бронхальной астми
  • Визначає функціональний стан легенів при будь-яких захворюваннях, пов'язаних з кашлем, хрипами, задишкою
  • Може точно коригувати дозу вже призначених гормональних інгаляційних стероїдів

До таких методів належить:

  • NIOX VERO® FeNО - визначення рівня оксиду азоту в повітрі, що видихається
  • Спірометрія за допомогою приладу BTL та нового AioCare

Докладніше

 

Загальна інструментальна діагностика

УЗД дослідження

Дуже часто висипання на шкірі, набряки, прояви атопії і можливі реакції на харчові продукти безпосередньо пов'язані з роботою шлунково-кишкового тракту, нирок, щитоподібної залози.

Тому обов'язковим пунктом перевірки для правильного діагнозу є УЗД. На нашому сучасному апарату з функцією кольорового доплера можна пройти УЗД різних органів. Ціни і перелік послуг представлені в розділі УЗД.

Докладніше

 

ЕКГ дослідження

ЕКГ (електрокардіограма) - це метод діагностики серця, що дозволяє оцінити його стан. Це дослідження допомогає визначити джерело ритму, регулярність скорочень серця і частоту. Суть методу полягає в реєстрації електричних потенціалів, що виникають під час роботи серця і в їх графічному відображенні. Все, що стосується цього дослідження, вартість та підготовку, Ви знайдете в розділі ЕКГ.

Докладніше