Loading.....

Loading color scheme

Алергодіагностика

Категорія: Аналізи

ДІАГНОСТИЧНІ алергопроби - необхідний етап для діагностики алергену. Простіше кажучи, за допомогою аллергопроб можна достовірно дізнатися, на які алергени є реакція Вашого організму. Крім цього, дані діагностичних аллергопроб є необхідним дослідженням для призначення курсу СІТ терапії.

Алергопроби методом ПРИК-тестів.

Для того, щоб точно дізнатися, на який алерген у Вас або Вашої дитини відбувається розвиток алергічної реакції, ми пропонуємо проведення алергопроби за допомогою прик-тестів.

Цей метод заснований на нанесенні краплі діагностичного алергену безпосередньо на внутрішню сторону передпліччя з подальшим мікропрокол шкіри. Діагностика відбувається через 20 хвилин.

Позитивними вважаються ті алергени, які викликали гіперемію (почервоніння) в місці проколу більше 10 мм і папулу (припухлість) більше 5 мм.

Одномоментно дослідження може бути проведено на 14-16 алергенів максимум. Це пов'язано з тим, що організм в момент проб піддається імунної навантаженні алергенами. Збільшення кількості проб може привести до негативних реакцій, аж до набряку Квінке.

Протипоказання:
  • Діти до 6 років
  • Вагітні жінки
  • Загострення алергологічного захворювання
  • Підвищена температура тіла
  • Атопічна шкіра
  • Сезон цвітіння алергенів
  • Схильність до судомних реакцій.


Вимоги: відсутність прийому або уколів антигістамінних препаратів протягом 14 днів до проведення алергопроби.

 

Панелі аллергопроб методом шкірних проб (прик-тестів):

  • Пилкова панель
  • Побутова панель
  • Змішана панель (побутові алергени + пилкові + грибкові + шерсть тварин)

 

Прик-тест на непереносимість гістаміну:

Гістамін - біологічно активна речовина, один з головних чинників розвитку патологічних станів при алергічних реакціях. Саме надлишок гістаміну впливає на сльозотечу, ринорею, шкірні висипання, набряклість слизових оболонок і утруднення дихання. Підвищення рівня гістаміну може виникнути як у людей, які страждають алергією, так у тих, хто ніколи не стикався з цією проблемою. Справа в тому, що гістамін не тільки виробляється в організмі, але і присутній в різних харчових продуктах. За інактивацію гістаміну в організмі людини відповідає фермент діаміноксидазу (ДАО). Зазвичай ДАО може легко знизити надлишок гістаміну. Але в тих випадках, коли активність цього ферменту знижена, рівень гістаміну залишається високим і викликає симптоматику за типом гострої алергічної реакції, аж до набряку Квінке! Зазвичай це трапляється після прийому їжі, яка багата гістаміном, а саме: риба, сири, копчене м'ясо, помідори, кетчуп, алкогольні напої (пиво, вино), шоколад, какао. При цьому, у людини НЕМА алергії на ці продукти! У зв'язку з цим, ми пропонуємо перевірити, практично кожній людині, здатність його ферментативної системи нейтралізувати гістамін, щоб спокійно їхати на пікніки, їсти шашлик з кетчупом і не боятися, що виникне набряк Квінке.

Час проведення проби: 50 хвилин.

Можна: Дорослим і Дітям з 10 річного віку.

Не проводиться: дітям до 10 років; особам які приймають антигістамінні або гормональні препарати-не раніше 14 днів після останнього прийому.

Детальніше о прик-тестах

 

   Алерготести по крові.

У нашому центрі алерготести по крові роблять і для дітей, починаючи з дитячого віку. Наші методи дозволяють брати кров з пальця на будь-яку кількість досліджуваних алергенів.

Ми використовуємо найбільш інноваційні методи і системи визначення алергенів: ІФА, ImmunoCAP, ImmunoLINE, Alleisa Screen.

Переваги:

1. Можливість одномоментної перевірки на велику групу алергенів (від 1 до 126)

2. Можна визначати малюкам і дітям з моменту народження

3. Велика частина алергенів визначається по невеликій кількості крові (кров з пальця)

4. Можливість більш точної діагностики в складних випадках комплексної алергії.

5. Не вимагають спеціальної підготовки (НЕ натщесерце, немає прихильності до прийому протиалергічних ліків).

Протипоказання:

Підвищена температура тіла, епілепсія, ін'єкції гормональних протиалергічних препаратів протягом попередніх 10 днів.

 

Алергопанелі

Алергопанелі - це дослідження відразу на велику кількість алергенів, що значно полегшує знаходження "винуватця" алергії та дозволяє заощадити кошти.

Всі основні алергени зібрані в двох великих панелях: Харчова карта алергенів (126 алергенів) і Карта алергенів Мix (112 алергенів) з рекомбінантними алергенами.

Коли потрібно досліджувати від 20 до 60 алергенів, найкраще підійдуть німецькі тест-системи ImmunoLINE, Alleisa Screen.

Якщо Ви хочете перевірити тільки на один або кілька алергенів, то вам пропонується список Алергенів поштучно (на професійній мові це має назву моноалергени), Харчова панель міні або Панель алергенів Молочний профіль на вибір.

Для перевірки на один або кілька рекомбінантов алергенів, або якщо потрібні молекулярні скринінгу і невеликі молекулярні пакети, виберіть їх у списку Молекулярна діагностика алергії.

Хочемо підкреслити, що дані обстеження рекомендовані, починаючи з дитячого віку. Сучасне лабораторне обладнання дозволяє працювати по мікротехнологія, тому для даних досліджень у дітей (і у дорослих, які бояться здавати кров з вени!) Ми беремо аналізи з пальця.