Для правильної постановки діагнозу при алергічних захворюваннях вкрай важлива точна і правильна діагностика. Дуже багато симптомів, характерних для алергії, можуть бути і при інших захворюваннях, починаючи від вірусної інфекції, коли є рясні виділення з носа, чхання і утруднення дихання, до суто дерматологічних хвороб шкіри. Які часто схожі на кропив'янку або атопію.

 

Тому незмінним інструментом лікаря є Лабораторна та Інструментальна діагностика.

 
У даному розділі АНАЛІЗИ ми представляємо чотири групи


Прик-тести.

Це дослідження «in vivo», коли на руку дитині, старше 5 років, або дорослому капають краплі аллергенів та роблять мікропроколи шкіри спеціальними «приками». Дослідження проводиться лише на групи інгаляційних аллергенів (рослини, шесть, пліснява, кліщі домашнього пилу)

Докладніше


Алергодиагностика

Це аналізи по крові. Хочемо відразу відзначити, що практично всі аналізи, в тому числі і на велику кількість алергенів, у дітей ми беремо з пальця!
У цьому розділі Ви знайдете повний перелік того, що називають алергопанелі, алергопроби або алергологічний паспорт. Наші аналізи виконуються на сучасному обладнанні з урахуванням усіх сучасних вимог, використовуються найбільш інноваційні методи і системи визначення алергенів: ІФА, ImmunoCAP, ImmunoLINE, Alleisa Screen, провідних виробників світу – України, Германії, Чехії. Ми спеціалізований центр, тому в нашому переліку більше 300 варіантів аналізів. Ви можете зробити тести на продукти харчування, трави, дерева, шерсть тварин, плісняву.
Дослідження можуть бути запропоновані як на один аллерген, так і комплексно. Хочемо звернути Вашу увагу, що комплексні аналізи завжди зручніші та дешевші. Сучасні технології дозволяють з невеликої кількості крові проводити дослідження на 100 і більше аллергенів одномоментно.
Також просим звернути увагу, що ми робимо дослідження на найсучасніші компоненти алергенів - молекули алергії.

Докладніше

 

Аналізи для краси.

Найчастіше, щоб шкіра була чистою, волосся здоровим та блискучим, а руки радували манікюром, необхідно пройти лабораторні обстеження та виявити, з чим пов'язані естетичні недоліки. У даному розділі ми зібрали аналізи, які необхідні пацієнтам з такими проблемами і, як не дивно, здоровим людям. Наприклад, для правильного підбору вітамінів або харчових добавок ми рекомендуємо зробити аналіз на 28 мікроелементів за волоссям. І тоді купівля баночок з біотином або похідними заліза буде медично обоснованою.

ДокладнішеЛабораторна діагностика.

Тут представлені інші групи аналізів, які можна здати в нашому центрі. Це і розгорнутий аналіз крові та сечі, комплексні біохімічні дослідження, інфекції, гормони та наявність або відсутність гельмінтів. Нагадуємо, що ці аналізи ми також переважно беремо у дітей з пальця.


Діагностика дихальних шляхів, можливість корекції доз гормональних препаратів, завдяки новому аппаратному методу дослідження - Спірірографія та FeNo, а також перелік варіантів УЗД досліджень та ЕКГ, Ви знайдете в розділі ДІАГНОСТИКА.

Докладніше

Рекомендуємо прочитати

Непереносимість гістаміну

Часто після новорічного застілля, ми помічаємо на шкірі висипання, почервоніння і відчуваємо свербіж. Алергія? Можливо. Але є ще один фактор, який зустрічається набагато частіше, ніж алергія на продукти харчування, і проявляється при кулінарних надмірностей. Це харчова непереносимість гістаміну.

Гістамін - це природний медіатор, постійно присутній в організмі, також надходить в кишечник разом з продуктами харчування.

Гістамін виробляєтся при алергічних реакціях, впливаючи на специфічні рецептори і викликає відповідні клінічні прояви, такі як свербіж, кропив'янка, нежить і бронхоспазм

Харчова непереносимість гістаміну (HIT - Histamine Intolerance) виникає при надлишку або недостатньої утилізації гістаміну організмом. Надмірний рівень гістаміну впливає на всі органи і системи організму, викликаючи різні специфічні симптоми, що нагадують харчову алергію - висип, свербіж, кропив'янка, нежить, бронхоспазм, а також різні кишкові розлади, мігрень, та інші.

Детальніше...

Медичний центр Алерголог 2004-2020. Ліцензія МОЗ України №571899