Loading.....

Loading color scheme

Аналізи

Категорія: Аналізи
Для правильної постановки діагнозу при алергічних захворюваннях вкрай важлива точна і правильна діагностика. Дуже багато симптомів, характерних для алергії, можуть бути і при інших захворюваннях, починаючи від вірусної інфекції, коли є рясні виділення з носа, чхання і утруднення дихання, до суто дерматологічних хвороб шкіри. Які часто схожі на кропив'янку або атопію.
Тому незмінним інструментом лікаря є Лабораторна та Інструментальна діагностика.
У даному розділі АНАЛІЗИ ми представляємо чотири групи

Прик-тести.
Це дослідження «in vivo», коли на руку дитині, старше 5 років, або дорослому капають краплі аллергенів та роблять мікропроколи шкіри спеціальними «приками». Дослідження проводиться лише на групи інгаляційних аллергенів (рослини, шесть, пліснява, кліщі домашнього пилу)

Алергодиагностика
Це аналізи по крові. Хочемо відразу відзначити, що практично всі аналізи, в тому числі і на велику кількість алергенів, у дітей ми беремо з пальця!
У цьому розділі Ви знайдете повний перелік того, що називають алергопанелі, алергопроби або алергологічний паспорт. Наші аналізи виконуються на сучасному обладнанні з урахуванням усіх сучасних вимог, використовуються найбільш інноваційні методи і системи визначення алергенів: ІФА, ImmunoCAP, ImmunoLINE, Alleisa Screen, провідних виробників світу – України, Германії, Чехії. Ми спеціалізований центр, тому в нашому переліку більше 300 варіантів аналізів. Ви можете зробити тести на продукти харчування, трави, дерева, шерсть тварин, плісняву.
Дослідження можуть бути запропоновані як на один аллерген, так і комплексно. Хочемо звернути Вашу увагу, що комплексні аналізи завжди зручніші та дешевші. Сучасні технології дозволяють з невеликої кількості крові проводити дослідження на 100 і більше аллергенів одномоментно.
Також просим звернути увагу, що ми робимо дослідження на найсучасніші компоненти алергенів - молекули алергії.
 

Аналізи для краси.
Найчастіше, щоб шкіра була чистою, волосся здоровим та блискучим, а руки радували манікюром, необхідно пройти лабораторні обстеження та виявити, з чим пов'язані естетичні недоліки. У даному розділі ми зібрали аналізи, які необхідні пацієнтам з такими проблемами і, як не дивно, здоровим людям. Наприклад, для правильного підбору вітамінів або харчових добавок ми рекомендуємо зробити аналіз на 28 мікроелементів за волоссям. І тоді купівля баночок з біотином або похідними заліза буде медично обоснованою.


Лабораторна діагностика.
Тут представлені інші групи аналізів, які можна здати в нашому центрі. Це і розгорнутий аналіз крові та сечі, комплексні біохімічні дослідження, інфекції, гормони та наявність або відсутність гельмінтів. Нагадуємо, що ці аналізи ми також переважно беремо у дітей з пальця.


Діагностика дихальних шляхів, можливість корекції доз гормональних препаратів, завдяки новому аппаратному методу дослідження - Спірірографія та FeNo, а також перелік варіантів УЗД досліджень та ЕКГ, Ви знайдете в розділі ДІАГНОСТИКА.