Loading.....

Loading color scheme

Консультації

Категорія: Консультації фахівців
Ми працюємо як профільний медичний центр із 2007 року. Основний принцип нашого лікування – доказова медицина. Тому всі наші алергологи – члени Європейської та Української алергологічних асоціацій.

Головний лікар нашої клініки – один із найкращих алергологів України – Щотка Тетяна Петрівна. Протоколи обстеження та лікування пацієнтів розроблені під її керівництвом з урахуванням сучасних європейських стандартів алергології.

Консультація алерголога триває від 30 хвилин до 1 години. Якщо у вас є попередні записи профільних лікарів або аналізи, які зроблені протягом 3 місяців, візьміть їх з собою. Повторна консультація алерголога призначається для корекції призначеного лікування або підтвердження одужання. Зазвичай така консультація трохи коротша і, відповідно, вартість її дешевша.

Якщо ви в іншому місті чи іншій країні, наші лікарі можуть провести консультацію онлайн.

Також окремо, у телефонному режимі, можуть бути прокоментовані результати одержаних аналізів, зданих як у нашій, так і в інших лабораторіях.

У нашому центрі все зроблено для зручності пацієнтів: під час консультації можна пройти обстеження, які допомагають лікарю поставити правильний діагноз: спірограму та діагностику FeNO – найсучасніший метод діагностики можливої бронхіальної астми.

Також кожен пацієнт може відразу здати призначені лікарем аналізи. Алергологічні панелі з виявлення алергену у нас найбільш повні та точні у Києві. Крім того, більшість аналізів у дітей беремо з пальця, що не приносить додатковий стрес дитині та батькам.

Консультація лікарів проводиться за попереднім записом. Ви можете записатись за телефонами:

+38 095 456 96 99 , вул. Харківське шосе, 56

+38 067 951 55 25 вул. Чорновола, 25

або на нашому сайті, заповнивши форму запису:

 

Будемо раді бачити у нашому центрі!