• Щотка Татьяна Петровна
  Щотка Тетяна Петрівна
  Головний лікар
  Лікар алерголог-пульмонолог вищої категорії.
 • Борисюк Марина Васильевна
  Борисюк Марина Василівна
  Директор центру
  Лікар педіатр. Кандидат медичних наук.
 • Василенко Татьяна Дмитриевна
  Василенко Тетяна Дмитрівна
  Медичний директор
  Організаційні питання клініки.
 • Строганова Елена Юрьевна
  Строганова Олена Юріївна
  Алерголог-імунолог
  Провідний спеціаліст клініки
 • Косован Юлия Петровна
  Косован Юлія Петрівна
  Лікар-алерголог
  Провідний спеціаліст клініки.
 • Персонал Аллерголог
  Всі співробітники
  центра "Алерголог"
  Ми допомагаємо вам і вашим дітям бути здоровими.

Відгуки

Леся
Хочу подякувати від усієї душі, команді професіоналів, за їхню роботу. Насам перед хочу сказати дякую Косован Юлії Петрівні, що допомогла нам вибратися із невідомого мені діагноза, це була алергія. Я була у 3 різних дерматологів, та педіатрів, ніхто незміг поставити правельний діагноз, усі прописувала гормональні мазі та шкідливе лікування, а у дитини продовжувались висипання навколо рота, причому червоні плями, я уже незнала до кого звертатись, і ось потрапила до Юлії Петрівни, вона митю поставила діагноз неназначаючи"токсичного лікування" сказала які аналізи здати і як змінити раціон, виявилось, що у нас алергія на коровячий білок, я навіть ...
Четвер, 05 грудня 2019
Анна Батюк
Выражаю благодарность Всему коллективу Мед. Центра, Аллерголог, за чуткое отношение и внимание к людям. Спасибо Вам большое!
Субота, 23 березня 2019
Татьяна
КОСОВАН ЮЛИЯ ПЕТРОВНА! Замечательный доктор и прекрасный человек . Всех своих детей лечу у нее.Хочу отметить, она не только отличный аллерголог , но и хороший педиатр. Благодаря ей мы избавили от аллергии старшего сына . Когда появился на свет мой второй сын и в возрасте четырех месяцев заболел бронхитом,Юлия Петровна не назначила ему антибиотики,как делают большинство врачей,она три дня подряд приходила к нам домой ,совершенно бесплатно и прослушивала фонендоскопом ребенка. Третьего и четвертого сына я,конечно,лечу у нее! Спасибо большое, Юлия Петровна!
Неділя, 17 червня 2018

Свіжі новини

loading...
news-ua

Медичний центр Алерголог 2004-2020. Ліцензія МОЗ України №571899