Loading.....

Loading color scheme

Консультація алерголога

Категорія: Консультації фахівців

Алерголог це фахівець, який займається діагностуванням алергічних проявів і захворювань, а також їх лікуванням. Він досліджує причину, яка спровокувала виникнення алергії, механізм її розвитку, пояснює пацієнту методи профілактики.
У Центрі "Алерголог", прийом ведуть лікарі-алергологи, які постійно вдосконалюють свої знання та проходять стажування в медичних центрах за кордоном. Тому, якщо вам або вашим близьким необхідні послуги алерголога - просто приходьте на прийом в нашу клініку.

Первинна консультація алерголога для дорослих пацієнтів.
У прийом входить: проведення консультативного прийому, призначення схеми лікування і профілактики, надання невідкладної допомоги хворим з астматичними нападами. Проведення комплексних заходів з лікування і профілактики сезонних алергій, захворювань дихальних шляхів, пов'язаних з алергічним анамнезом, аллергокон'юнктівітів, ринітів, уражень шкірних покривів.

Первинна консультація дитячого алерголога.
Первинний прийом алерголога включає в себе: проведення консультативного прийому, діагностика та призначення схем лікування алергічних захворювань і порушень імунної системи у дітей (алергічний риніт і кон'юнктивіт, поліноз, бронхіальна астма, атопічний дерматит, екзема, кропив'янка, імунодефіцитні стан і т.п.)
Вартість прийому

Повторний прийом дорослого, дитячого алерголога.
Повторний огляд дорослого або дитини включає в себе: контроль динаміки одужання, корекцію первинної схеми лікування, інтерпретацію раніше призначених аналізів, схему профілактики.
Вартість прийому

Консультація головного лікаря Щотки Тетяни Петрівни.
Провідний спеціаліст в області ранньої діагностики бронхіальної астми у дітей, обструктивних бронхітів, складних форм атопічного дерматиту, полівалентної алергії, сезонного полінозу. Проводить незалежну консультацію по аналізах з інших медичних установ.
Вартість прийому

Консультація провідного алерголога Косован Ю.П.
Вартість прийому

Консультація алерголога-імунолога Строганової Є.Ю.
Вартість прийому