Консультация аллерголога

Алерголог це фахівець, який займається діагностуванням алергічних проявів і захворювань, а також їх лікуванням. Він досліджує причину, яка спровокувала виникнення алергії, механізм її розвитку, пояснює пацієнту методи профілактики.

 

У Центрі "Алерголог", прийом ведуть лікарі-алергологи, які постійно вдосконалюють свої знання та проходять стажування в медичних центрах за кордоном. Тому, якщо вам або вашим близьким необхідні послуги алерголога - просто приходьте на прийом в нашу клініку.

 

Первинна консультація алерголога для дорослих пацієнтів.

У прийом входить: проведення консультативного прийому, призначення схеми лікування і профілактики, надання невідкладної допомоги хворим з астматичними нападами. Проведення комплексних заходів з лікування і профілактики сезонних алергій, захворювань дихальних шляхів, пов'язаних з алергічним анамнезом, аллергокон'юнктівітів, ринітів, уражень шкірних покривів.

Вартість прийому

 

Первинна консультація дитячого алерголога.

Первинний прийом алерголога включає в себе: проведення консультативного прийому, діагностика та призначення схем лікування алергічних захворювань і порушень імунної системи у дітей (алергічний риніт і кон'юнктивіт, поліноз, бронхіальна астма, атопічний дерматит, екзема, кропив'янка, імунодефіцитні стан і т.п.)

Вартість прийому

 

Повторний прийом дорослого, дитячого алерголога.

Повторний огляд дорослого або дитини включає в себе: контроль динаміки одужання, корекцію первинної схеми лікування, інтерпретацію раніше призначених аналізів, схему профілактики.

Вартість прийому

 

Консультація головного лікаря Щотки Тетяни Петрівни.

Провідний спеціаліст в області ранньої діагностики бронхіальної астми у дітей, обструктивних бронхітів, складних форм атопічного дерматиту, полівалентної алергії, сезонного полінозу. Проводить незалежну консультацію по аналізах з інших медичних установ.

Вартість прийому

Консультація провідного алерголога Косован Ю.П.

Вартість прийому

 

Консультація алерголога-імунолога Строганової Є.Ю.

Вартість прийому

Рекомендуємо прочитати

Цвіль - ворог у Вашому домі.

Одні види цвілі можуть врятувати життя, інші - вбити.

Одні надають особливого смаку сиру і винам, інші отруюють їжу. Деякі види утворюються на деревині, інші - у ванній кімнаті або на книгах. Цвіль оточує нас всюди і, на жаль, це страшний алерген.

Алергія на цвіль є серйозною загрозою здоров'ю людини. Грибок цвілі - велика група живих організмів, що зустрічаються в будь-якій кліматичній зоні, в будь-який сезон. Виключити контакт з ними практично неможливо.

Грибок розмножується при вологих і теплих умовах, як в будинках, так і поза житловими приміщеннями.

Детальніше...

Медичний центр Алерголог 2004-2021. Ліцензія МОЗ України №571899