Консультация аллерголога

Алерголог це фахівець, який займається діагностуванням алергічних проявів і захворювань, а також їх лікуванням. Він досліджує причину, яка спровокувала виникнення алергії, механізм її розвитку, пояснює пацієнту методи профілактики.

 

У Центрі "Алерголог", прийом ведуть лікарі-алергологи, які постійно вдосконалюють свої знання та проходять стажування в медичних центрах за кордоном. Тому, якщо вам або вашим близьким необхідні послуги алерголога - просто приходьте на прийом в нашу клініку.

 

Первинна консультація алерголога для дорослих пацієнтів.

У прийом входить: проведення консультативного прийому, призначення схеми лікування і профілактики, надання невідкладної допомоги хворим з астматичними нападами. Проведення комплексних заходів з лікування і профілактики сезонних алергій, захворювань дихальних шляхів, пов'язаних з алергічним анамнезом, аллергокон'юнктівітів, ринітів, уражень шкірних покривів.

Вартість прийому

 

Первинна консультація дитячого алерголога.

Первинний прийом алерголога включає в себе: проведення консультативного прийому, діагностика та призначення схем лікування алергічних захворювань і порушень імунної системи у дітей (алергічний риніт і кон'юнктивіт, поліноз, бронхіальна астма, атопічний дерматит, екзема, кропив'янка, імунодефіцитні стан і т.п.)

Вартість прийому

 

Повторний прийом дорослого, дитячого алерголога.

Повторний огляд дорослого або дитини включає в себе: контроль динаміки одужання, корекцію первинної схеми лікування, інтерпретацію раніше призначених аналізів, схему профілактики.

Вартість прийому

 

Консультація головного лікаря Щотки Тетяни Петрівни.

Провідний спеціаліст в області ранньої діагностики бронхіальної астми у дітей, обструктивних бронхітів, складних форм атопічного дерматиту, полівалентної алергії, сезонного полінозу. Проводить незалежну консультацію по аналізах з інших медичних установ.

Вартість прийому

Консультація провідного алерголога Косован Ю.П.

Вартість прийому

 

Консультація алерголога-імунолога Строганової Є.Ю.

Вартість прийому

Рекомендуємо прочитати

Діагностика целіакії

Важко назвати більш приховану хворобу, ніж целіакія. Вона маскується під різні захворювання, жоден з її симптомів не можна вважати специфічним, що вказує на саме це захворювання.

Більш того, всіх значимих симптомів ми не виявимо ні у одного хворого на целіакію. А між тим, якщо целіакія не діагностована і не почата безглютенова дієта, то хвороба прогресуватиме, викликаючи нові і нові симптоми, перетворюючись в грізні ускладнення, які можуть привести навіть до летального результату. У той же час повна відмова від клейковини порушує баланс заліза, вітамінів і кальцію, а це теж дуже підриває здоров'я.

Детальніше...

Медичний центр Алерголог 2004-2020. Ліцензія МОЗ України №571899

О

н

л

а

й

н

 

п

р

и

й

о

м