Консультация аллерголога

Алерголог це фахівець, який займається діагностуванням алергічних проявів і захворювань, а також їх лікуванням. Він досліджує причину, яка спровокувала виникнення алергії, механізм її розвитку, пояснює пацієнту методи профілактики.

 

У Центрі "Алерголог", прийом ведуть лікарі-алергологи, які постійно вдосконалюють свої знання та проходять стажування в медичних центрах за кордоном. Тому, якщо вам або вашим близьким необхідні послуги алерголога - просто приходьте на прийом в нашу клініку.

 

Первинна консультація алерголога для дорослих пацієнтів.

У прийом входить: проведення консультативного прийому, призначення схеми лікування і профілактики, надання невідкладної допомоги хворим з астматичними нападами. Проведення комплексних заходів з лікування і профілактики сезонних алергій, захворювань дихальних шляхів, пов'язаних з алергічним анамнезом, аллергокон'юнктівітів, ринітів, уражень шкірних покривів.

Вартість прийому

 

Первинна консультація дитячого алерголога.

Первинний прийом алерголога включає в себе: проведення консультативного прийому, діагностика та призначення схем лікування алергічних захворювань і порушень імунної системи у дітей (алергічний риніт і кон'юнктивіт, поліноз, бронхіальна астма, атопічний дерматит, екзема, кропив'янка, імунодефіцитні стан і т.п.)

Вартість прийому

 

Повторний прийом дорослого, дитячого алерголога.

Повторний огляд дорослого або дитини включає в себе: контроль динаміки одужання, корекцію первинної схеми лікування, інтерпретацію раніше призначених аналізів, схему профілактики.

Вартість прийому

 

Консультація головного лікаря Щотки Тетяни Петрівни.

Провідний спеціаліст в області ранньої діагностики бронхіальної астми у дітей, обструктивних бронхітів, складних форм атопічного дерматиту, полівалентної алергії, сезонного полінозу. Проводить незалежну консультацію по аналізах з інших медичних установ.

Вартість прийому

Консультація провідного алерголога Косован Ю.П.

Вартість прийому

 

Консультація алерголога-імунолога Строганової Є.Ю.

Вартість прийому

Рекомендуємо прочитати

Правила підготовки та транспортування калу

Бажано кал здавати до лікування або не раніше ніж через 14 днів після закінчення курсу антибактеріальної та антимікотичної терапії. Якщо кал здається на фоні прийому ліків обов’язково вказати це в направленні. За 3-4 дні до дослідження уникати прийому препаратів, що посилюють перистальтику кишківника, або змінюють колір калу. Безпосередньо перед дефекацією не можна застосовувати ректальні свічки на жировій основі, клізми та теплові процедури на живіт.

Збирають фекалії на чисту поверхню, в якості якої може бути використаний чистий новий лист з поліетилену або білого паперу. Використовують фекалії після природної дефекації.

При використанні судна, його попередньо ретельно промивають з милом та губкою, ополіскують багатократно водопровідною водою, а потім обдають окропом та охолоджують.

Детальніше...

Медичний центр Алерголог 2004-2021. Ліцензія МОЗ України №571899