Консультация аллерголога

Алерголог це фахівець, який займається діагностуванням алергічних проявів і захворювань, а також їх лікуванням. Він досліджує причину, яка спровокувала виникнення алергії, механізм її розвитку, пояснює пацієнту методи профілактики.

 

У Центрі "Алерголог", прийом ведуть лікарі-алергологи, які постійно вдосконалюють свої знання та проходять стажування в медичних центрах за кордоном. Тому, якщо вам або вашим близьким необхідні послуги алерголога - просто приходьте на прийом в нашу клініку.

 

Первинна консультація алерголога для дорослих пацієнтів.

У прийом входить: проведення консультативного прийому, призначення схеми лікування і профілактики, надання невідкладної допомоги хворим з астматичними нападами. Проведення комплексних заходів з лікування і профілактики сезонних алергій, захворювань дихальних шляхів, пов'язаних з алергічним анамнезом, аллергокон'юнктівітів, ринітів, уражень шкірних покривів.

Вартість прийому

 

Первинна консультація дитячого алерголога.

Первинний прийом алерголога включає в себе: проведення консультативного прийому, діагностика та призначення схем лікування алергічних захворювань і порушень імунної системи у дітей (алергічний риніт і кон'юнктивіт, поліноз, бронхіальна астма, атопічний дерматит, екзема, кропив'янка, імунодефіцитні стан і т.п.)

Вартість прийому

 

Повторний прийом дорослого, дитячого алерголога.

Повторний огляд дорослого або дитини включає в себе: контроль динаміки одужання, корекцію первинної схеми лікування, інтерпретацію раніше призначених аналізів, схему профілактики.

Вартість прийому

 

Консультація головного лікаря Щотки Тетяни Петрівни.

Провідний спеціаліст в області ранньої діагностики бронхіальної астми у дітей, обструктивних бронхітів, складних форм атопічного дерматиту, полівалентної алергії, сезонного полінозу. Проводить незалежну консультацію по аналізах з інших медичних установ.

Вартість прийому

Консультація провідного алерголога Косован Ю.П.

Вартість прийому

 

Консультація алерголога-імунолога Строганової Є.Ю.

Вартість прийому

Рекомендуємо прочитати

Гіпоалергенні тварини - які улюбленці підійдуть алергіку

Гіпоалергенні тварини - які улюбленці підійдуть алергіку

Несприятлива екологічна обстановка і особливості сучасного способу життя призвели до того, що виріс відсоток людей, які страждають від алергій. Багато незручностей захворювання доставляє любителям домашніх тварин. Ідеальним виходом для них могли б стати гіпоалергенні породи, але тут не все так просто.

 Чи існують гіпоалергенні тварини


Багато хто вважає, що основним джерелом алергій є шерсть тварин - це не зовсім вірно. Викликати реакцію здатні різні чинники, пов'язані з домашніми вихованцями: запахи, слина, лупа, шкірний жир, сеча і корма. Впевнено сказати, що тварина не стане причиною алергії неможливо. Алергічна реакція може з'явитися навіть у тих, хто раніше мав в будинку вихованця або хто має його зараз.

Детальніше...

Медичний центр Алерголог 2004-2020. Ліцензія МОЗ України №571899