Лабораторна діагностика - необхідна частина досліджень для постановки правильного діагнозу і пошуку причини захворювання. Саме аналізи зможуть показати внутрішній стан організму в період хвороби або одужання.я.

 

Не варто забувати, що аналізи призначає лікар.

Так само саме лікар повинен інтерпретувати результати, зіставити їх зі скаргами пацієнта, об'єктивними даними, і поставити діагноз. У нашому центрі Ви можете зробити аналізи по багатьом напрямкам, а саме:

 

 

Алергодіагностика

Харчова непереносимість

Загальноклінічні аналізи

Біохімічні дослідження крові

Імунологічні дослідження

Гормони і метаболіти

Пренатальная диагностика

Онкомаркери

Вірусні гепатити

Дослідження на інфекції

Паразитарні та протозойні захворювання

Цитологічні дослідження

Бактеріологічні дослідження

Специфічна діагностика целіакії(прочитать о целиакии)

 

Рекомендуємо прочитати

Правила підготовки та транспортування калу

Бажано кал здавати до лікування або не раніше ніж через 14 днів після закінчення курсу антибактеріальної та антимікотичної терапії. Якщо кал здається на фоні прийому ліків обов’язково вказати це в направленні. За 3-4 дні до дослідження уникати прийому препаратів, що посилюють перистальтику кишківника, або змінюють колір калу. Безпосередньо перед дефекацією не можна застосовувати ректальні свічки на жировій основі, клізми та теплові процедури на живіт.

Збирають фекалії на чисту поверхню, в якості якої може бути використаний чистий новий лист з поліетилену або білого паперу. Використовують фекалії після природної дефекації.

При використанні судна, його попередньо ретельно промивають з милом та губкою, ополіскують багатократно водопровідною водою, а потім обдають окропом та охолоджують.

Детальніше...

Медичний центр Алерголог 2004-2021. Ліцензія МОЗ України №571899