Лабораторна діагностика - необхідна частина досліджень для постановки правильного діагнозу і пошуку причини захворювання. Саме аналізи зможуть показати внутрішній стан організму в період хвороби або одужання.я.

 

Не варто забувати, що аналізи призначає лікар.

Так само саме лікар повинен інтерпретувати результати, зіставити їх зі скаргами пацієнта, об'єктивними даними, і поставити діагноз. У нашому центрі Ви можете зробити аналізи по багатьом напрямкам, а саме:

 

 

Алергодіагностика

Харчова непереносимість

Загальноклінічні аналізи

Біохімічні дослідження крові

Імунологічні дослідження

Гормони і метаболіти

Пренатальная диагностика

Онкомаркери

Вірусні гепатити

Дослідження на інфекції

Паразитарні та протозойні захворювання

Цитологічні дослідження

Бактеріологічні дослідження

Специфічна діагностика целіакії(прочитать о целиакии)

 

Рекомендуємо прочитати

Діагностика целіакії

Важко назвати більш приховану хворобу, ніж целіакія. Вона маскується під різні захворювання, жоден з її симптомів не можна вважати специфічним, що вказує на саме це захворювання.

Більш того, всіх значимих симптомів ми не виявимо ні у одного хворого на целіакію. А між тим, якщо целіакія не діагностована і не почата безглютенова дієта, то хвороба прогресуватиме, викликаючи нові і нові симптоми, перетворюючись в грізні ускладнення, які можуть привести навіть до летального результату. У той же час повна відмова від клейковини порушує баланс заліза, вітамінів і кальцію, а це теж дуже підриває здоров'я.

Детальніше...

Медичний центр Алерголог 2004-2020. Ліцензія МОЗ України №571899