Loading.....

Loading color scheme

Консультація ЛОР

Категорія: Консультації фахівців

Отоларингологiя – галузь медицини, що займається лікуванням і профілактикою захворювань вуха, горла і носа. ЛОР (отоларинголог) - це лікар, який займається лікуванням і профілактикою захворювань вуха, глотки, гортані, і носа. У ряді випадків отоларинголог проводить хірургічні операції.
У нашому центрі можна пройти консультацію ЛОР-лікаря. Прийом веде досвідчений оперує хірург, кандидат медичних наук. Консультації та лікування ЛОР-захворювань, проведення маніпуляцій з очищення носових шляхів, видалення сірчаних пробок. Профілактичний огляд немовлят.
Вартість прийому

Що лікує ЛОР-ЛІКАР:

Діагностика, профілактика і лікування захворювань носа: 

Лікування хронічних ринітів, у тому числі і алергічних, ефективні методики консервативного лікування. Лікування синуситів (гайморити, фронтити, етмоїдити) лікування з індивідуальним підбором схеми антибактеріальної терапії з урахуванням мікробіологічного дослідження.

Діагностика, профілактика і лікування захворювань носа: 

Комплексне лікування тонзилітів, фарингітів. Гострі респіраторні інфекції верхніх дихальних шляхів. Видалення сторонніх тіл рото-і гортаноглотки. Лікування проблем голосу (захриплість, осиплість, афонiя). Лікування гострих і хронічних ларингітів (в т.ч. ларингіт курця).

Діагностика, профілактика і лікування захворювань вуха: 

Лікування зовнішніх і середніх отитів (в тому числі отомікоз). Видалення сірчаних пробок і чужорідних тіл. Лікування пошкоджень барабанної перетинки після баротравми (після польоту на літаку) і гнійного отиту.

Консультації проводить провідний отоларинголог, хірург, кандидат медичних наук Ющенко Віктор Миколайович
Вартість прийому