Отоларингологiя – галузь медицини, що займається лікуванням і профілактикою захворювань вуха, горла і носа. ЛОР (отоларинголог) - це лікар, який займається лікуванням і профілактикою захворювань вуха, глотки, гортані, і носа. У ряді випадків отоларинголог проводить хірургічні операції.

У нашому центрі можна пройти консультацію ЛОР-лікаря. Прийом веде досвідчений оперує хірург, кандидат медичних наук. Консультації та лікування ЛОР-захворювань, проведення маніпуляцій з очищення носових шляхів, видалення сірчаних пробок. Профілактичний огляд немовлят.

Вартість прийому

 

Що лікує ЛОР-ЛІКАР:

Діагностика, профілактика і лікування захворювань носа: 

Лікування хронічних ринітів, у тому числі і алергічних, ефективні методики консервативного лікування. Лікування синуситів (гайморити, фронтити, етмоїдити) лікування з індивідуальним підбором схеми антибактеріальної терапії з урахуванням мікробіологічного дослідження.

Діагностика, профілактика і лікування захворювань носа: 

Комплексне лікування тонзилітів, фарингітів. Гострі респіраторні інфекції верхніх дихальних шляхів. Видалення сторонніх тіл рото-і гортаноглотки. Лікування проблем голосу (захриплість, осиплість, афонiя). Лікування гострих і хронічних ларингітів (в т.ч. ларингіт курця).

Діагностика, профілактика і лікування захворювань вуха: 

Лікування зовнішніх і середніх отитів (в тому числі отомікоз). Видалення сірчаних пробок і чужорідних тіл. Лікування пошкоджень барабанної перетинки після баротравми (після польоту на літаку) і гнійного отиту.

 

Консультації проводить провідний отоларинголог, хірург, кандидат медичних наук Ющенко Віктор Миколайович

Вартість прийому

Рекомендуємо прочитати

Аналіз волосся на 28 мікроелементів

За даними медичних досліджень, майже кожна людина, яка хоча б раз мала справу з дієтою або страждає від алергії, знайома з дисбалансом мікроелементів в організмі.

Здавалося б, дрібниця, але саме ця «дрібниця» стає пусковим механізмом нервових зривів, хвороб, а також втрати зовнішньої привабливості.

Спектральний аналіз волосся на мікроелементи - це дослідження вмісту «корисних» і «шкідливих» хімічних елементів в організмі людини по волоссю.

Йод, калій, кальцій, залізо, мідь, цинк, хром, селен відносяться до «корисних» мінералів. Вони забезпечують нормальну життєдіяльність нашого організму. І навпаки, токсичні елементи промислового походження (ртуть, кадмій, свинець, миш'як) отруюють наш організм.

Детальніше...

Медичний центр Алерголог 2004-2020. Ліцензія МОЗ України №571899

О

н

л

а

й

н

 

п

р

и

й

о

м