Отоларингологiя – галузь медицини, що займається лікуванням і профілактикою захворювань вуха, горла і носа. ЛОР (отоларинголог) - це лікар, який займається лікуванням і профілактикою захворювань вуха, глотки, гортані, і носа. У ряді випадків отоларинголог проводить хірургічні операції.

У нашому центрі можна пройти консультацію ЛОР-лікаря. Прийом веде досвідчений оперує хірург, кандидат медичних наук. Консультації та лікування ЛОР-захворювань, проведення маніпуляцій з очищення носових шляхів, видалення сірчаних пробок. Профілактичний огляд немовлят.

Вартість прийому

 

Що лікує ЛОР-ЛІКАР:

Діагностика, профілактика і лікування захворювань носа: 

Лікування хронічних ринітів, у тому числі і алергічних, ефективні методики консервативного лікування. Лікування синуситів (гайморити, фронтити, етмоїдити) лікування з індивідуальним підбором схеми антибактеріальної терапії з урахуванням мікробіологічного дослідження.

Діагностика, профілактика і лікування захворювань носа: 

Комплексне лікування тонзилітів, фарингітів. Гострі респіраторні інфекції верхніх дихальних шляхів. Видалення сторонніх тіл рото-і гортаноглотки. Лікування проблем голосу (захриплість, осиплість, афонiя). Лікування гострих і хронічних ларингітів (в т.ч. ларингіт курця).

Діагностика, профілактика і лікування захворювань вуха: 

Лікування зовнішніх і середніх отитів (в тому числі отомікоз). Видалення сірчаних пробок і чужорідних тіл. Лікування пошкоджень барабанної перетинки після баротравми (після польоту на літаку) і гнійного отиту.

 

Консультації проводить провідний отоларинголог, хірург, кандидат медичних наук Ющенко Віктор Миколайович

Вартість прийому

Рекомендуємо прочитати

Непереносимість гістаміну

Часто після новорічного застілля, ми помічаємо на шкірі висипання, почервоніння і відчуваємо свербіж. Алергія? Можливо. Але є ще один фактор, який зустрічається набагато частіше, ніж алергія на продукти харчування, і проявляється при кулінарних надмірностей. Це харчова непереносимість гістаміну.

Гістамін - це природний медіатор, постійно присутній в організмі, також надходить в кишечник разом з продуктами харчування.

Гістамін виробляєтся при алергічних реакціях, впливаючи на специфічні рецептори і викликає відповідні клінічні прояви, такі як свербіж, кропив'янка, нежить і бронхоспазм

Харчова непереносимість гістаміну (HIT - Histamine Intolerance) виникає при надлишку або недостатньої утилізації гістаміну організмом. Надмірний рівень гістаміну впливає на всі органи і системи організму, викликаючи різні специфічні симптоми, що нагадують харчову алергію - висип, свербіж, кропив'янка, нежить, бронхоспазм, а також різні кишкові розлади, мігрень, та інші.

Детальніше...

Медичний центр Алерголог 2004-2020. Ліцензія МОЗ України №571899