Loading.....

Loading color scheme

ГАСТРОЄНТЕРОЛОГ +УЗД: кому потрібно?

Категорія: Консультації фахівців
Існує вираз:  «Наш зовнішній образ  - це те, що ми їмо». Так, дійсно, але ще важливо, щоб всі органи, яки сприяють перетворенню (перетравленню) їжі  були у нормі. За цім і слідкує лікар-гастроентеролог. Звісно, коли болить живіт, є закреп, або, навпаки, не виходиш з туалету – відвідування лікаря стає необхідністю. Але є ще певна кількість станів, причина яких є саме порушення роботи органів черевної порожнини (ОЧП)
Тож звертаємось до гастроентеролога коли:
  • - Постійна втома та зниження енергії, хоча й сон 8 годин, і майже здорове харчування.
  • - Шкіра обличчя та тіла суха, з’являються пігментні плями, хоча до літа ще далеко.
  • - Ніяк не можете схуднути на 2-3 кг при  відвідуванні спорт залу та ЗОЖ
  • - Періодично з’являються почервоніння шкіри, але дерматологи та алергологи не знаходять своїх причин
  • - Вирішили пити комплекс жиро- та водорозчинних вітамінів, наприклад Д та Цинк, та хочете, щоб вони дійсно були корисними.
  • - Випили келих шампанського, а зранку відчуття, що пили віскі. Причому забагато)
  • - Просто раз в рік для профілактичного огляду, особливо, якщо вам після 45 або батьки мали хронічні захворювання ОЧП. Увага!  такі алергічні захворювання, як атопічний дерматит, хронічна кропив’янка та, навіть, полінози (сезонна нежить) можуть виникати  в результаті комплексної зміни роботи імунної системи людини та кишково-шлункового  тракту.
Тож в нашому центрі можно записатися на консультацію до  гастроентеролога, який відразу може «побачити» стан органів черевної порожнини на УЗД досліджені.

ГАСТРОЄНТЕРОЛОГ +УЗД:

Болить живіт: записалися на консультацію до лікаря, потрапили на прийом, отримали рекомендації. Але лікар каже: остаточне лікування –після УЗД діагностики. Тож коли гастроентеролог може відразу продіагностувати на УЗ дослідженні органи черевної порожнини, це додає максимальної точності в призначенні лікування та сприяє скорішому одужанню. І ще -  економить час та нерви пацієнта!

Отже в нашому центрі ми пропонуємо: консультацію гастроентеролога, УЗД дослідження та можливість відразу здати всі необхідні аналізи.

Але, просимо пам’ятати, щоб зробити УЗД, потрібно бути натщесерце та не їсти важкої їжі попереднього вечора.

Запис до лікаря та УЗД  проводимо за телефоном або на нашому сайті

КонсультацияПервиннаПовторна
Консультація гастроентеролога690 грн500 грн
(на протязі 30 діб)