Loading.....

Loading color scheme

Мезотерапія для волосся

Категорія: Лікування алергії
Відновити красу волосся: ефективне та безпечне лікування за 15 хвилин

Від хронічного стресу випадає волосся? Зачіска стала рідкою? Волосся стало тьмяне та ломке? Нажаль, стресові ситуацій відображаються навіть на стійких  наших красунях жінках та мужніх чоловіках.  Але є можливість швидко відновити структуру волосся та зменшити або, навіть, припинити випадіння.
Пропонуємо мезотерапевтичне лікування шкіри голови та волосяної луковиці. Dermaheal HL - мезококтейль, дія якого спрямована на боротьбу з проблемою облисіння різного генезу, порідіння волосся, зміни структури волосся, як у чоловіків, так і у жінок.
  • • Підсилює кровообіг шкіри голови
  • • Відновлює структуру волосяного фолікула,
  • • Сприяє зростанню здорового, сильного волосся
З медичної точки зору: завдяки унікальному складу біоміметичних пептидів і живильної частини препарату відбувається блокада роботи 5-альфа-редуктази і перехід тестостерону в гідровану форму - дигідротестостерон. Таким чином, препарат впливає на основні ланки в патогенезі алопецій, усуваючи одну з основних причин випадіння волосся як у чоловіків, так і у жінок.
Склад мезококтейля: Пептиди, включаючи Oligopeptide-41 (CG-Keramin 1), який блокує і утворення дигідротестостерона з тестостерону, що є причиною випадіння волос у чоловіків.  вітаміни групи В, мінерали та коєнзими.

Обов’язково проводимо тести перед застосуванням на можливу алергічну реакцію!

Ціна мезопроцедури 800 грн!