Loading.....

Loading color scheme

SKINCARE LAB

Категорія: Лікування алергії

Довідник по кремам-емолентам для догляду у зимовий період. Як підібрати ефективний ритуал зволоження та захисту для атопічної шкіри. 

Проблема подразненноі шкіри у немовлят та дітей - щоденна турбота батьків. Але як з’ясувати - це пелюшковий дерматит, або перші появи алергіі? І як не пропустити розвиток атопічного дерматиту?
Одним з основних способів впливу на шкіру, схильну дло атопічного дерматиту, є запобігання цьому колу за допомогою регулярного застосування пом’якшувальних засобів.

Guide по кремам - эмолентам 

Знаючи як важко інколи не загубитися в аптеці та придбати засіб саме для вашой проблеми експерти- алергологи нашого медичного центру зробили спеціальний проект для всіх, хто страждає проблемами Атопічноі, Подразненоі , Чутливої та Зневодненоі шкіри.
Ми зібрали найкращі поради та найєфективніші засоби для дитей та дорослих з різними запитами. Поміж перечню кремів Ви також знайдете прості правила, які полегчать ваше буденне життя, а також вказівки щодо невідкладної допомогр при загостреннях симптомів на шкірі. Довідник підходить як для збереження на телефоні або комп’ютері, але ми все ж таки радимо роздрукувати та завжди мати під рукой.

Відкривай та завантажуй за цим посиланням.