Дихальна гімнастика за методикою В. Фролова.

Дихання - це енергія і основа життя.

Тренування дихання - самий ефективний метод оздоровлення і подовження життя.
Найбільш зручним, ефективним, надійним і доступним для використання, на сьогоднішній день, є метод тренування дихання на тренажері Фролова (індивідуальний тренажер-інгалятор).

Методика занять на тренажері під силу практично будь-якій людині, починаючи з трирічного віку. Тренування дихання можна проводити як в медичному закладі, так і в домашніх умовах. Починати заняття потрібно після консультації лікаря з отриманням індивідуальної схеми дихання, так як кожна людина має різні захворювання і необхідно підібрати ступінь навантаження.

Тренажер ефективно застосовується при захворюваннях органів дихання, серцево-судинної, нервової, ендокринної системи та інших. Заняття на тренажері Фролова особливо важливі для хворих на бронхіальну астму, алергічний риніт-кон'юнктивіт-фарингіт, оскільки вже при перших вдихів-видихах знімається спазм бронхів, зменшується задишка, поліпшується відходження мокроти і слизових виділень з носа, поліпшується сон і психоемоційний стан. Важливим моментом є стимуляція імунних клітин без застосування лікарських засобів.


Принцип роботи:
Для проведення дихальних вправ на тренажері використовується чиста питна вода - це створює опір диханню на видиху. Тренується діафрагмальний тип дихання і максимально довгий видих.
Протипоказання дихальної гімнастики є гострі стани захворювань і визначаються індивідуально.


Вартість:
 

КонсультацияКонсультація лікаря, навчання заняттям на дихальному тренажері + індивідуальний тренажер ФроловаКонсультація лікаря, навчання заняттям на дихальному тренажері
Дихальна гімнастика за методикою В. Фролова800499

Рекомендуємо прочитати

Гіпоалергенні тварини - які улюбленці підійдуть алергіку

Гіпоалергенні тварини - які улюбленці підійдуть алергіку

Несприятлива екологічна обстановка і особливості сучасного способу життя призвели до того, що виріс відсоток людей, які страждають від алергій. Багато незручностей захворювання доставляє любителям домашніх тварин. Ідеальним виходом для них могли б стати гіпоалергенні породи, але тут не все так просто.

 Чи існують гіпоалергенні тварини


Багато хто вважає, що основним джерелом алергій є шерсть тварин - це не зовсім вірно. Викликати реакцію здатні різні чинники, пов'язані з домашніми вихованцями: запахи, слина, лупа, шкірний жир, сеча і корма. Впевнено сказати, що тварина не стане причиною алергії неможливо. Алергічна реакція може з'явитися навіть у тих, хто раніше мав в будинку вихованця або хто має його зараз.

Детальніше...

Медичний центр Алерголог 2004-2020. Ліцензія МОЗ України №571899

О

н

л

а

й

н

 

п

р

и

й

о

м