Дихальна гімнастика за методикою В. Фролова.

Дихання - це енергія і основа життя.

Тренування дихання - самий ефективний метод оздоровлення і подовження життя.
Найбільш зручним, ефективним, надійним і доступним для використання, на сьогоднішній день, є метод тренування дихання на тренажері Фролова (індивідуальний тренажер-інгалятор).

Методика занять на тренажері під силу практично будь-якій людині, починаючи з трирічного віку. Тренування дихання можна проводити як в медичному закладі, так і в домашніх умовах. Починати заняття потрібно після консультації лікаря з отриманням індивідуальної схеми дихання, так як кожна людина має різні захворювання і необхідно підібрати ступінь навантаження.

Тренажер ефективно застосовується при захворюваннях органів дихання, серцево-судинної, нервової, ендокринної системи та інших. Заняття на тренажері Фролова особливо важливі для хворих на бронхіальну астму, алергічний риніт-кон'юнктивіт-фарингіт, оскільки вже при перших вдихів-видихах знімається спазм бронхів, зменшується задишка, поліпшується відходження мокроти і слизових виділень з носа, поліпшується сон і психоемоційний стан. Важливим моментом є стимуляція імунних клітин без застосування лікарських засобів.


Принцип роботи:
Для проведення дихальних вправ на тренажері використовується чиста питна вода - це створює опір диханню на видиху. Тренується діафрагмальний тип дихання і максимально довгий видих.
Протипоказання дихальної гімнастики є гострі стани захворювань і визначаються індивідуально.


Вартість:
 

КонсультацияКонсультація лікаря, навчання заняттям на дихальному тренажері + індивідуальний тренажер ФроловаКонсультація лікаря, навчання заняттям на дихальному тренажері
Дихальна гімнастика за методикою В. Фролова800499

Рекомендуємо прочитати

Алергія на чай

Чай - це не просто напій, це ціла культура, яка налічує тисячі років. Різноманітні традиції чаювання, характерні для різних регіонів світу, безліч рецептів, і, навіть День чаю, нехай і не офіційний, все це говорить про лідируючі позиції цього напою. Чорний та зелений, гарячий та холодний, з молоком, з цукром, і навіть з сіллю, чай - це тонізуючий ефект, вітаміни, і просто кілька хвилин релаксу.


Але, на жаль, як і будь-який продукт, чай може викликати алергічні реакції. Якщо Ви підозрюєте, що у Вас є алергія на чай, чи варто відмовлятися від улюбленого напою?

Детальніше...

Медичний центр Алерголог 2004-2021. Ліцензія МОЗ України №571899