Дихальна гімнастика за методикою В. Фролова.

Дихання - це енергія і основа життя.

Тренування дихання - самий ефективний метод оздоровлення і подовження життя.
Найбільш зручним, ефективним, надійним і доступним для використання, на сьогоднішній день, є метод тренування дихання на тренажері Фролова (індивідуальний тренажер-інгалятор).

Методика занять на тренажері під силу практично будь-якій людині, починаючи з трирічного віку. Тренування дихання можна проводити як в медичному закладі, так і в домашніх умовах. Починати заняття потрібно після консультації лікаря з отриманням індивідуальної схеми дихання, так як кожна людина має різні захворювання і необхідно підібрати ступінь навантаження.

Тренажер ефективно застосовується при захворюваннях органів дихання, серцево-судинної, нервової, ендокринної системи та інших. Заняття на тренажері Фролова особливо важливі для хворих на бронхіальну астму, алергічний риніт-кон'юнктивіт-фарингіт, оскільки вже при перших вдихів-видихах знімається спазм бронхів, зменшується задишка, поліпшується відходження мокроти і слизових виділень з носа, поліпшується сон і психоемоційний стан. Важливим моментом є стимуляція імунних клітин без застосування лікарських засобів.


Принцип роботи:
Для проведення дихальних вправ на тренажері використовується чиста питна вода - це створює опір диханню на видиху. Тренується діафрагмальний тип дихання і максимально довгий видих.
Протипоказання дихальної гімнастики є гострі стани захворювань і визначаються індивідуально.


Вартість:
 

КонсультацияКонсультація лікаря, навчання заняттям на дихальному тренажері + індивідуальний тренажер ФроловаКонсультація лікаря, навчання заняттям на дихальному тренажері
Дихальна гімнастика за методикою В. Фролова800499

Рекомендуємо прочитати

Непереносимість гістаміну

Часто після новорічного застілля, ми помічаємо на шкірі висипання, почервоніння і відчуваємо свербіж. Алергія? Можливо. Але є ще один фактор, який зустрічається набагато частіше, ніж алергія на продукти харчування, і проявляється при кулінарних надмірностей. Це харчова непереносимість гістаміну.

Гістамін - це природний медіатор, постійно присутній в організмі, також надходить в кишечник разом з продуктами харчування.

Гістамін виробляєтся при алергічних реакціях, впливаючи на специфічні рецептори і викликає відповідні клінічні прояви, такі як свербіж, кропив'янка, нежить і бронхоспазм

Харчова непереносимість гістаміну (HIT - Histamine Intolerance) виникає при надлишку або недостатньої утилізації гістаміну організмом. Надмірний рівень гістаміну впливає на всі органи і системи організму, викликаючи різні специфічні симптоми, що нагадують харчову алергію - висип, свербіж, кропив'янка, нежить, бронхоспазм, а також різні кишкові розлади, мігрень, та інші.

Детальніше...

Медичний центр Алерголог 2004-2021. Ліцензія МОЗ України №571899