Наближаються найказковіші свята - День Святого Миколая, Новий Рік та Різдво Христове.  Ми  вже чекаємо на ялинку, сніг та смачну їжу. Чекаємо, що старий рік вже від нас піде (як же він нам набрид), а Новий принесе найкращі події, подорожі, безпеку, здоров’я, досягнення, любов, мир! Тому що Новий Рік - це перехід до кращого життя. І ми віримо, що в Новому Році збудуться всі найнеймовірніші мрії! 

Тільки мрійте обережно:)

 

ДЛЯ ВАС ми приготували святкові подарунки – 30% знижки на Карту харчових алергенів та Панель харчової непереносимості.

Кожен з цих аналізів включає 126 продуктів і допомогає заздалегідь виявити ті продукти, які небажано вживати навіть у Новорічну ніч.
Алергія і харчова непереносимість - це два різні стани, але їх поєднують неприємні прояви після іжі. А на свята нам доведеться їсти багато і не завжди звичну їжу, бо які ж свята без застілля? Щоб застілля було дійсно святковим та безпечним дізнайтесь яких продуктів бажано уникати САМЕ ВАМ.

 

Щоб застілля було дійсно святковим та безпечним дізнайтесь яких продуктів бажано уникати САМЕ ВАМ. Скористайтеся нагодою та їжте безпечно!

 

Детальніше можна дізнатися на нашому сайті:

Карта харчових алергенів

Панель харчової непереносимості

або за телефонами:

 
+38 (095) 456-96-99 вул. Харківське шосе, 56
+38 (067) 951-55-25 вул. Чорновола, 25.

  
З наступаючими святами! Будьте здорові!

Рекомендуємо прочитати

Алергія на що?

Коли починається алергія, багато людей не можуть зрозуміти - а на що саме організм видав реакцію. Буває, звичайно, що спробувавши новий продукт або придбавши нову квітку, людина прокидається з алергією і твердою впевненістю  - ось він ворог, я знаю його в обличчя! Але найчастіше без обстеження не обійтися.

 

Існує основні три групи алергенів:

1. Харчові.

2. Пилкові.

3. Побутові.

Детальніше...

Медичний центр Алерголог 2004-2020. Ліцензія МОЗ України №571899