Правила підготовки та транспортування калу

Бажано кал здавати до лікування або не раніше ніж через 14 днів після закінчення курсу антибактеріальної та антимікотичної терапії. Якщо кал здається на фоні прийому ліків обов’язково вказати це в направленні. За 3-4 дні до дослідження уникати прийому препаратів, що посилюють перистальтику кишківника, або змінюють колір калу. Безпосередньо перед дефекацією не можна застосовувати ректальні свічки на жировій основі, клізми та теплові процедури на живіт.

Збирають фекалії на чисту поверхню, в якості якої може бути використаний чистий новий лист з поліетилену або білого паперу. Використовують фекалії після природної дефекації.

При використанні судна, його попередньо ретельно промивають з милом та губкою, ополіскують багатократно водопровідною водою, а потім обдають окропом та охолоджують.

У немовлят проби фекалій забирають з підгузка. Невелику кількість 1,0-3,0 г (1,0-3,0 мл) забирають з 7-10 різних місць ложечкою, вмонтованою в кришку контейнеру, або іншим стерильним предметом, що підходить для цього і поміщають у контейнер. Ретельно закривають кришку.

Не рекомендується наповнювати контейнер до верху. Заповнювати контейнер слід на 1/3 його об’єму. Уникати контакту з водою та сечею!

 

Умови зберігання та транспортування калу, температурний режим:

+ 18 ... 22 °С впродовж 6 год

+ 2 ... 8 °С впродовж 3 діб

– 20 °С впродовж 1 міс.

Допускається однократне заморожування-розморожування матеріалу

 

Увага! Кал на аналізи приймається тільки в стандартному контейнері для аналізів калу!

Наші пацієнти отримують контейнер БЕЗКОШТОВНО!

 

Рекомендуємо прочитати

Аналіз волосся на 28 мікроелементів

За даними медичних досліджень, майже кожна людина, яка хоча б раз мала справу з дієтою або страждає від алергії, знайома з дисбалансом мікроелементів в організмі.

Здавалося б, дрібниця, але саме ця «дрібниця» стає пусковим механізмом нервових зривів, хвороб, а також втрати зовнішньої привабливості.

Спектральний аналіз волосся на мікроелементи - це дослідження вмісту «корисних» і «шкідливих» хімічних елементів в організмі людини по волоссю.

Калій, кальцій, залізо, мідь, цинк, хром, селен відносяться до «корисних» мінералів. Вони забезпечують нормальну життєдіяльність нашого організму. І навпаки, токсичні елементи промислового походження (ртуть, кадмій, свинець, миш'як) отруюють наш організм.

Детальніше...

Медичний центр Алерголог 2004-2021. Ліцензія МОЗ України №571899