як уникати зайвих витрат при здачі аналізів

Не варто економити на здоров'ї, але і зайвих витрат краще уникати, чи не так? Давайте не будемо переплачувати!

 
Сьогодні ми публікуємо 5 Лайфхаків як уникати зайвих витрат при здачі аналізів:
 

1. Взяття аналізів.
Звертайте увагу на так званий преаналітичний етап, це окремий рядок в прайсі, який ви можете не помітити. Обов'язково подивіться скільки коштуватиме вам взяття аналізу.
У НАС НЕМАЄ ПЛАТИ ЗА ВЗЯТТЯ КРОВІ ТА КОНТЕЙНЕРИ ДЛЯ ІНШИХ АНАЛІЗІВ МИ НАДАМО ВАМ БЕЗКОШТОВНО.

 

2. Виїзд лаборанта додому.

У багатьох лабораторій це платна послуга і коштує недешево. Поцікавтеся, чи існує можливість виїзду до вас безкоштовно. Якщо безкоштовний виїзд обмежений мінімальною сумою замовлення, згадайте які аналізи вам давно потрібно зробити, але ви це відкладали. З урахуванням безкоштовного виїзду додому, це може виявитися дуже вигідно - зробити аналізи вдома декільком членам сім'ї або навіть сусідам.
НАШ ЛАБОРАНТ ПРИЇДЕ ДО ВАС ДОДОМУ БЕЗКОШТОВНО, ПРИ СУМІ ЗАМОВЛЕННЯ ВІД 1000 ГРН.

 
3. Аналізи пакетами.
Багато аналізів входять в різні пакети, де вони коштують дешевше і навіть іноді значно дешевше. Можливо, ваш великий список аналізів укладається в пакетну пропозицію, не нехтуйте таким способом заощадити.
НАШІ АДМІНІСТРАТОРИ ПОВІДОМЛЯТЬ ВАМ, ЯКЩО АНАЛІЗИ ВХОДЯТЬ В ПАКЕТИ

 
4. Архівні аналізи.
Буває, що ви втратили свої результати аналізів, а вони вам терміново знадобились. Ви звертаєтеся в лабораторію, а вам пропонують заплатити за роботу архіву або взагалі відмовляють у повторній видачі аналізів. Дізнайтеся, чи існує архів в лабораторії і скільки коштує ця послуга.
У НАС ЦЯ ПОСЛУГА БЕЗКОШТОВНА, ВИ ЗАВЖДИ ЗМОЖЕТЕ ВИМАГАТИ СВОЇ РЕЗУЛЬТАТИ ВДРУГЕ.

 
5. Акції та сезонні пропозиції.
Вам потрібно зробити аналіз і на нього як раз оголошена вигідна акція, але в даний період часу у вас ніяк не виходить приїхати в лабораторію? Поцікавтеся як можна продовжити конкретну акцію особисто для вас. Якщо ви подзвонили в період дії акційної пропозиції, ви маєте право розраховувати на знижку навіть після його закінчення. В розумних межах часу, звичайно.
МИ ЗАВЖДИ ЙДЕМО ПАЦІЄНТУ НАЗУСТРІЧ, ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ!
(044) 567-34-97; (044) 593-34-95

Рекомендуємо прочитати

Алергія на що?

Коли починається алергія, багато людей не можуть зрозуміти - а на що саме організм видав реакцію. Буває, звичайно, що спробувавши новий продукт або придбавши нову квітку, людина прокидається з алергією і твердою впевненістю  - ось він ворог, я знаю його в обличчя! Але найчастіше без обстеження не обійтися.

 

Існує основні три групи алергенів:

1. Харчові.

2. Пилкові.

3. Побутові.

Детальніше...

Медичний центр Алерголог 2004-2021. Ліцензія МОЗ України №571899