Алергія на чай

Чай - це не просто напій, це ціла культура, яка налічує тисячі років. Різноманітні традиції чаювання, характерні для різних регіонів світу, безліч рецептів, і, навіть День чаю, нехай і не офіційний, все це говорить про лідируючі позиції цього напою. Чорний та зелений, гарячий та холодний, з молоком, з цукром, і навіть з сіллю, чай - це тонізуючий ефект, вітаміни, і просто кілька хвилин релаксу.


Але, на жаль, як і будь-який продукт, чай може викликати алергічні реакції. Якщо Ви підозрюєте, що у Вас є алергія на чай, чи варто відмовлятися від улюбленого напою?


Ми рекомендуємо Вам не приймати поспішних рішень, а спочатку розібратися в ситуації.


Найчастіше алергія виникає не на чай, а на домішки, які використовують виробники, або на цвіль, яка може бути присутня в заварці. Крім того, якщо Ви тривалий час хворієте або нещодавно лікувалися антибіотиками, відбувається дисбаланс імунної системи, який викликає різні реакції організму, в результаті чого, визначити причину алергії «на око» стає практично неможливо.


Ви підозрюєте чай, а виненe цвітіння, домашній пил, стара подушка або, знову ж таки, грибок, який оселився в кутку ванної кімнати. Причин алергії може бути безліч, а самостійно визначити винуватця реакції дуже складно.

 

Не слід виключати також харчову непереносимість, яка має подібні з алергією симптоми і нерідко, навіть лікарями, діагностується невірно. Але й ігнорувати алергію дуже небезпечно, адже «нешкідлива почесуха» може привести до серйозних ускладнень, таких як бронхіальна астма, гемолітична анемія, сироваткова хвороба, анафілактичний шок. Не можна цього допустить!

 

Як же діяти, якщо Ви підозрюєте алергію на чай у себе або дитини?
Необхідно зробити аналізи на специфічні імуноглобуліни Е і G до чаю. Це покаже чи дійсно у Вас є алергія або харчова непереносимість на чай, і чи є необхідність виключати його з раціону або просто потрібно змінити тип і марку чаю.

 

У нас Ви можете зробити аналізи на алергію або харчову непереносимість, поштучно:
• Чай чорний
• Чай зелений
• Чай, ромашка
• Чай, м'ята
 
Також, чай входить в панелі:

Imu Pro (непереносимість продуктів)
Карта харчових алергенів
Харчова непереносимість (панель)
Карта алергенів MIX 112
 


Пам'ятайте, що перш ніж відмовлятися від будь-яких продуктів, потрібно уточнити, чи точно вони винні у Вашому поганому самопочутті. У будь-якому випадку, наші алергологи допоможуть розібратися з проблемою алергії або харчової непереносимості і, можливо, відмовлятися від чаю Вам не доведеться.

Рекомендуємо прочитати

Непереносимість гістаміну

Часто після новорічного застілля, ми помічаємо на шкірі висипання, почервоніння і відчуваємо свербіж. Алергія? Можливо. Але є ще один фактор, який зустрічається набагато частіше, ніж алергія на продукти харчування, і проявляється при кулінарних надмірностей. Це харчова непереносимість гістаміну.

Гістамін - це природний медіатор, постійно присутній в організмі, також надходить в кишечник разом з продуктами харчування.

Гістамін виробляєтся при алергічних реакціях, впливаючи на специфічні рецептори і викликає відповідні клінічні прояви, такі як свербіж, кропив'янка, нежить і бронхоспазм

Харчова непереносимість гістаміну (HIT - Histamine Intolerance) виникає при надлишку або недостатньої утилізації гістаміну організмом. Надмірний рівень гістаміну впливає на всі органи і системи організму, викликаючи різні специфічні симптоми, що нагадують харчову алергію - висип, свербіж, кропив'янка, нежить, бронхоспазм, а також різні кишкові розлади, мігрень, та інші.

Детальніше...

Медичний центр Алерголог 2004-2021. Ліцензія МОЗ України №571899