Функциональная диагностикаце галузь медицини, яка займається діагностикою захворювань органів і систем організму і оцінкою їх функціональних можливостей за допомогою інструментальних методів дослідження.

Всі використовувані методи безпечні і високо інформативні.

Сучасна функціональна діагностика відрізняється кількісними оцінками ступеня порушень функцій, оцінкою функціональних резервів, виявленням патофізіологічних механізмів порушень, виявленими доклінічних порушень, прогнозуванням розвитку порушень функцій і захворювання в цілому.

Дослідження, що проводяться фахівцями нашого центру, допоможуть Вам визначити резерви вашого організму і його працездатність. У своїй роботі ми використовуємо всі сучасні методи дослідження функції серцево-судинної і дихальної систем, а також можливості ультразвукової діагностики.

 
Спірографія - оцінка функціонального стану легень. Дане дослідження дозволяє визначити функціональний стан легенів і припустити або підтвердити діагноз бронхіальної астми і хронічної обструктивної хвороби легень.

Детальніше

 
УЗД (ультразвукове дослідження) - це процедура дослідження органів людського тіла за допомогою ультразвуку, здатного проникати крізь живі тканини. УЗД допомагає спостерігати і досліджувати форму, положення, структуру, величину і рух різних органів, а також діагностувати багато захворювань і спостерігати за їх розвитком.

Детальніше

 

ЕКГ (електрокардіограма) - це метод діагностики серця, що дозволяє оцінити його стан. По ній можна оцінити джерело ритму, регулярність скорочень серця і частоту. Суть методу полягає в реєстрації електричних потенціалів, що виникають під час роботи серця і в їх графічному відображенні.

Детальніше

Рекомендуємо прочитати

Цвіль - ворог у Вашому домі.

Одні види цвілі можуть врятувати життя, інші - вбити.

Одні надають особливого смаку сиру і винам, інші отруюють їжу. Деякі види утворюються на деревині, інші - у ванній кімнаті або на книгах. Цвіль оточує нас всюди і, на жаль, це страшний алерген.

Алергія на цвіль є серйозною загрозою здоров'ю людини. Грибок цвілі - велика група живих організмів, що зустрічаються в будь-якій кліматичній зоні, в будь-який сезон. Виключити контакт з ними практично неможливо.

Грибок розмножується при вологих і теплих умовах, як в будинках, так і поза житловими приміщеннями.

Детальніше...

Медичний центр Алерголог 2004-2019. Ліцензія МОЗ України №571899