Функциональная диагностикаце галузь медицини, яка займається діагностикою захворювань органів і систем організму і оцінкою їх функціональних можливостей за допомогою інструментальних методів дослідження.

Всі використовувані методи безпечні і високо інформативні.

Сучасна функціональна діагностика відрізняється кількісними оцінками ступеня порушень функцій, оцінкою функціональних резервів, виявленням патофізіологічних механізмів порушень, виявленими доклінічних порушень, прогнозуванням розвитку порушень функцій і захворювання в цілому.

Дослідження, що проводяться фахівцями нашого центру, допоможуть Вам визначити резерви вашого організму і його працездатність. У своїй роботі ми використовуємо всі сучасні методи дослідження функції серцево-судинної і дихальної систем, а також можливості ультразвукової діагностики.

 
Спірографія - оцінка функціонального стану легень. Дане дослідження дозволяє визначити функціональний стан легенів і припустити або підтвердити діагноз бронхіальної астми і хронічної обструктивної хвороби легень.

Детальніше

 
УЗД (ультразвукове дослідження) - це процедура дослідження органів людського тіла за допомогою ультразвуку, здатного проникати крізь живі тканини. УЗД допомагає спостерігати і досліджувати форму, положення, структуру, величину і рух різних органів, а також діагностувати багато захворювань і спостерігати за їх розвитком.

Детальніше

 

ЕКГ (електрокардіограма) - це метод діагностики серця, що дозволяє оцінити його стан. По ній можна оцінити джерело ритму, регулярність скорочень серця і частоту. Суть методу полягає в реєстрації електричних потенціалів, що виникають під час роботи серця і в їх графічному відображенні.

Детальніше

Рекомендуємо прочитати

Алергія на котів

За даними Всесвітньої організації здоров'я, алергією на котів в тій чи іншій мірі страждають більш ніж 15% населення нашої планети.
 
У різних людей можуть проявлятися один або кілька симптомів:

  • нежить або закладеність носа;
  • чхання;
  • дратівливість або сльозотеча;
  • прояви, аналогічні симптомам астми, - кашель, хрипи, задишка;
  • почервоніння шкіри на тому місці, де кіт подряпав, вкусив або лизнув.


Симптоми можуть проявитися як відразу після контакту з котом, так і через кілька годин. Приблизно 30% хворих на астму після контакту з кішкою починають відчувати загострення симптомів.

Детальніше...

Медичний центр Алерголог 2004-2020. Ліцензія МОЗ України №571899

О

н

л

а

й

н

 

п

р

и

й

о

м