Крім діагностики та лікування алергії, наш центр займається широким колом медичних завдань, тому в нашому центрі ведуть прийом інші фахівці вузького профілю. Ми гарантуємо професійний підхід, досвід в роботі, лікування на сучасному рівні з використанням інноваційних препаратів. А також комфорт, відсутність черг і турботу про наших пацієнтів.

 

Дерматолог

Для правильної диференціальної діагностики алергічних і шкірних захворювань в нашому центрі веде прийом лікар-дерматолог.

Вартість прийому

 
Гастроентеролог

Консультації досвідченого гастроентеролога. Постановка діагнозу, надання схеми лікування, дієти.

Вартість прийому

 
Невролог

Профілактичні та планові огляди. Дослідження рефлексів, стану нервової системи, психомоторного стану дитини. Діагностика.

Вартість прийому

 
Уролог

На базі нашого клінічного центру проводить консультацію для дітей досвідчений хірург-уролог. У вартість входить консультативний огляд з питань хірургічної патології та урології, зокрема, призначення схеми лікування, позачергові направлення на стаціонарне лікування, якщо таке буде потрібно.

Вартість прийому

 
Офтальмолог

Досвідчений лікар-офтальмолог для дітей, який має досвід роботи більше 20 років.
Діагностика, дослідження очного дна, призначення схеми лікування.

Вартість прийому

Рекомендуємо прочитати

Чому нежить перетворюється на отит

Багато батьків не вважають нежить серйозним захворюванням, а даремно - він здатний привести до отиту. Що включає в себе профілактика отиту при нежиті? Як правильно висякатися?

Розвиток отиту при нежиті пов'язаний з порушенням прохідності євстахієвої труби, що з'єднує носоглотку з барабанною порожниною середнього вуха, що в першу чергу зумовлено її набряком і закупоркою густим носовим слизом.

У дітей євстахієва труба широка і коротка, тому мікроби легко і швидко долають відстань з носоглотки до середнього вуха.
Закиду інфікованого слизу в вухо сприяють закладенність носа і неправильне висякання.

Детальніше...

Медичний центр Алерголог 2004-2020. Ліцензія МОЗ України №571899

О

н

л

а

й

н

 

п

р

и

й

о

м