Крім діагностики та лікування алергії, наш центр займається широким колом медичних завдань, тому в нашому центрі ведуть прийом інші фахівці вузького профілю. Ми гарантуємо професійний підхід, досвід в роботі, лікування на сучасному рівні з використанням інноваційних препаратів. А також комфорт, відсутність черг і турботу про наших пацієнтів.

 

Дерматолог

Для правильної диференціальної діагностики алергічних і шкірних захворювань в нашому центрі веде прийом лікар-дерматолог.

Вартість прийому

 
Гастроентеролог

Консультації досвідченого гастроентеролога. Постановка діагнозу, надання схеми лікування, дієти.

Вартість прийому

 
Невролог

Профілактичні та планові огляди. Дослідження рефлексів, стану нервової системи, психомоторного стану дитини. Діагностика.

Вартість прийому

 
Уролог

На базі нашого клінічного центру проводить консультацію для дітей досвідчений хірург-уролог. У вартість входить консультативний огляд з питань хірургічної патології та урології, зокрема, призначення схеми лікування, позачергові направлення на стаціонарне лікування, якщо таке буде потрібно.

Вартість прийому

 
Офтальмолог

Досвідчений лікар-офтальмолог для дітей, який має досвід роботи більше 20 років.
Діагностика, дослідження очного дна, призначення схеми лікування.

Вартість прийому

Рекомендуємо прочитати

Діагностика целіакії

Важко назвати більш приховану хворобу, ніж целіакія. Вона маскується під різні захворювання, жоден з її симптомів не можна вважати специфічним, що вказує на саме це захворювання.

Більш того, всіх значимих симптомів ми не виявимо ні у одного хворого на целіакію. А між тим, якщо целіакія не діагностована і не почата безглютенова дієта, то хвороба прогресуватиме, викликаючи нові і нові симптоми, перетворюючись в грізні ускладнення, які можуть привести навіть до летального результату. У той же час повна відмова від клейковини порушує баланс заліза, вітамінів і кальцію, а це теж дуже підриває здоров'я.

Детальніше...

Медичний центр Алерголог 2004-2021. Ліцензія МОЗ України №571899