Вітаємо всіх пацієнтів та співробітників медичного центру «Алерголог» з 12-річчям!

 

Зараз весь світ живе у непростий час, коли питання здоров'я стали найгострішими. Але, не дивлячись на серйозні випробування, які торкнулися і нашої компанії, ми намагаємося зробити все, щоб вони якомога менше впливали на наших пацієнтів.

 
Протягом усіх 12 років, ми в постійному інноваційному пошуку. Ми знаходимо, вивчаємо і впроваджуємо у себе найсучасніші методики лікування, розробляємо найпривабливіші пакети медичних послуг для пацієнтів, використовуємо найактуальніші лабораторні дослідження та методи діагностики.

 

Високий професіоналізм, інноваційні методи та індивідуальний підхід до пацієнтів – ось чим керується медичний центр «Алерголог» всі 12 років.

 

В честь Дня народженя та з великою повагою до наших пацієнтів, ми з 31.10 по 12.11 ПРОПОНУЄМО ЗНИЖКИ:

 

Ми працюємо для Вас!
Ми допомогаємо Вам та Вашим дітям бути здоровими!

Консультації

Наш медичний центр спеціалізується у напрямку алергологія та імунологія у дорослих і дітей.

Тому, у нас щодня ведуть прийом лікарі: алергологи, імунолог, пульмонолог.

Але алергія - підступне захворювання, тому, для диференціальної діагностики і правильної постановки діагнозу, у нас також консультують: ЛОР-лікар і гастроентеролог.

Досвід показав, що багатьом пацієнтам, особливо маленьким дітям, потрібні й інші фахівці. Тому, в нашому центрі приймають: педіатр, дитячий невролог, ортопед, хірург-уролог, дерматолог і офтальмолог. А також беруть вузькі фахівці дорослого відділення.

Детальніше

 

 

 

Аналізи і діагностика

Для правильної постановки діагнозу при алергічних захворюваннях вкрай важлива точна і правильна діагностика. Дуже багато симптомів, характерніих для алергії, можуть бути і при інших захворюваннях, починаючи від вірусної інфекції, коли є рясні виділення з носа, чхання і утруднення дихання, до суто дерматологічних хвороб шкіри. Які часто схожі на кропив'янку або атопії.

Тому незмінним інструментом лікаря є Лабораторна та Інструментальна діагностика.

Аналізи

 

 

Детальніше

 

Діагностика

Найсучасніше обладнання, передові методи діагностики, і найкращі лікарі - до ваших послуг.

Детальніше

 

 

 

Лікування

Лікування алергії - складний і багатоетапний процес.

Неправильно думати, що прийом таблеток, які рекламують по телевізору, позбавить нас назавжди від проявів алергії.

Для того, щоб правильно лікувати будь-який вид алергічної реакції, необхідно, в першу чергу, дізнатися причину - тобто, виявити алерген ). Тільки точна діагностика і визначення причин виникнення алергії, дозволить провести лікування, або виключити контакт з алергеном, що дозволить отримати довгостроковий позитивний результат.

Залежно від методів лікування, виділяють симптоматичне лікування алергії і справжнє лікування (СІТ-терапію).

Подробнее

Для правильної постановки діагнозу при алергічних захворюваннях вкрай важлива точна і правильна діагностика. Дуже багато симптомів, характерних для алергії, можуть бути і при інших захворюваннях, починаючи від вірусної інфекції, коли є рясні виділення з носа, чхання і утруднення дихання, до суто дерматологічних хвороб шкіри. Які часто схожі на кропив'янку або атопію.

 

Тому незмінним інструментом лікаря є Лабораторна та Інструментальна діагностика. Лабораторні аналізи, представлені в нашому центрі для діагностики алергії, Ви знайдете в розділі АНАЛІЗИ.

 

ИНСТРУМЕНТАЛЬНА ДІАГНОСТИКА

 

Специфічна діагностика бронхо-легеневих змін

В даному розділі ми представляємо специфічну нову діагностику для України, яка максимально точно та ефективно дозволяє визначити:

  • Наявність або відсутність алергічного запалення в дихальних шляхах
  • Можливість ризику розвитку бронхальной астми
  • Визначає функціональний стан легенів при будь-яких захворюваннях, пов'язаних з кашлем, хрипами, задишкою
  • Може точно коригувати дозу вже призначених гормональних інгаляційних стероїдів

 

До таких методів належить:

  1. NIOX VERO® FeNО - визначення рівня оксиду азоту в повітрі, що видихається
  2. Спірометрія за допомогою приладу BTL та нового AioCare

Докладніше

 

Загальна інструментальна діагностика

 

 УЗД дослідження

 

Дуже часто висипання на шкірі, набряки, прояви атопії і можливі реакції на харчові продукти безпосередньо пов'язані з роботою шлунково-кишкового тракту, нирок, щитоподібної залози.

Тому обов'язковим пунктом перевірки для правильного діагнозу є УЗД. На нашому сучасному апарату з функцією кольорового доплера можна пройти УЗД різних органів. Ціни і перелік послуг представлені в розділі УЗД.

Докладніше

 

ЕКГ дослідження

 

ЕКГ (електрокардіограма) - це метод діагностики серця, що дозволяє оцінити його стан. Це дослідження допомогає визначити джерело ритму, регулярність скорочень серця і частоту. Суть методу полягає в реєстрації електричних потенціалів, що виникають під час роботи серця і в їх графічному відображенні. Все, що стосується цього дослідження, вартість та підготовку, Ви знайдете в розділі ЕКГ.

Докладніше

м. Київ, вул. Харківське шосе, 56

(044) 567-34-97
(095) 456-96-99
(068) 675-72-72
(063) 611-60-55

...

м. Київ, вул. В'ячеслава Чорновола, 25

(044) 593-34-95
(066) 982-55-25
(067) 951-55-25
(063) 785-55-25

 

Електронна пошта

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Графiк роботи:

Пн: с 8:30 до 18:30

Вт: с 8:30 до 18:30

Ср: с 8:30 до 18:30

Чт: с 8:30 до 18:30

Пт: с 8:30 до 18:30

Сб: с 8:30 до 13:30

Нд: вихідний день

 

Інформаційна служба лабораторії:

(093) 731-88-55

з 13:00 до 22:00 без вихiдних

 

Графік роботи виїзних лаборантів:

Пн-Пт: 7:00 -11:00

(Безкоштовний виїзд при замовленні на суму від 1000 грн)

Виклик лаборанта додому

 

Наш медичний центр спеціалізується за напрямком алергології та імунології  у дорослих та дітей.

Тому у нас щодня ведуть прийом лікарі: алергологи, імунолог, пульмонолог.

Але алергія - підступне захворювання, тому, для диференціальної діагностики і правильної постановки діагнозу, у нас також консультують: ЛОР-лікар і гастроентеролог.

Досвід показав, що багатьом пацієнтам, особливо маленьким дітям, потрібні й інші фахівці. Тому в нашому центрі приймають: педіатр, дитячий невролог, ортопед, хірург-уролог, дерматолог і офтальмолог. А також приймають вузькі фахівці дорослого відділення.

Ви зможете відвідати фахівців за попереднім записом. Зі свого боку, ми гарантуємо професійний підхід, досвід в роботі, лікування на сучасному рівні з використанням інноваційних препаратів. А також комфорт, відсутність черг і турботу про наших пацієнтів.

У нашому центрі ми відразу можемо взяти необхідний матеріал для лабораторних досліджень, зробити УЗД різних органів і спірографію. Для наших постійних відвідувачів, пенсіонерів та осіб із зони АТО діє знижка 10%

Алерголог

Iмунолог

Дієтолог

Пульмонолог

ЛОР

Кардіолог

Вузькі фахівці

Рекомендуємо прочитати

Алергія на що?

Коли починається алергія, багато людей не можуть зрозуміти - а на що саме організм видав реакцію. Буває, звичайно, що спробувавши новий продукт або придбавши нову квітку, людина прокидається з алергією і твердою впевненістю  - ось він ворог, я знаю його в обличчя! Але найчастіше без обстеження не обійтися.

 

Існує основні три групи алергенів:

1. Харчові.

2. Пилкові.

3. Побутові.

Детальніше...

Медичний центр Алерголог 2004-2021. Ліцензія МОЗ України №571899