Loading.....

Loading color scheme

Медичний центр «Алерголог» святкує своє14-річчя!

Категорія: Про нас

Так, вже 14 років, як наш профільний центр лікування алергічних захворювань відчинив свої двері першим пацієнтам.
Тепер ми вже маємо кілька філій, а кількість працівників зросла втричі! І ми раді, що багато хто, кому ми змогли допомогти, приводять до нас своїх дітей, і навіть онуків! Дякуємо нашим пацієнтам за довіру, а колектив – за чудову роботу!

Ми раді, що в наших лавах чудові алергологи Києва під керівництвом головного лікаря Щотки Тетяни Петрівни. Дякуємо провідним алергологам Косован Юлії Петрівні, Строганової Олені Юріївні, Замковой Ларисі Василівні,  Зініч Світлани Миколаївни та  відатному диєтологу Палладіной Оксані Львівні за співпрацю!
Пишаємося нашими новимі співробітниками -докторами:  відомим алергологом України Назаренко Оленою Дмитрівною, кандидатом наук Мозирською Оленою Вікторівною та доктором медичних наук Гайдучек Галиною Андріївною! Також дякуємо за відмінну роботу всій дружній команді адміністраторів, медичних сестер та відділенню лабораторії!

Сподіваємося, що досвід наших лікарів та робота команди медичного центру «Алерголог» допоможе багатьом дітям і дорослим позбавитися проблеми алергії. Адже наш девіз – ми допомагаємо бути здоровими Вам та Вашим дітям! Тому бажаємо всім міцного здоров'я в наш непростий час і якщо, раптом, з'явилася алергія – Ви знаєте, до кого звертатися)!


З Днем Народження, наш «Алерголог»!